Karadeniz Pet

Yeni aldığım dostumun cinsiyeti dişi mi?

Fca

Yeni Üye
Merhabalar yakın zamanda kaybettiğim kuşumdan sonra yeni bir dost aldım... henüz bebek kaç aylık olduğunu söyleyebilir misiniz?
Bir öncekinin aynı rengi ama önceki erkekti bu sanırım dişi tecrübeli arkadaşlardan bilgi alabilir miyim?
İnanılmaz hareketli ve oyuncu çıktı

Ekli dosyalar

• 6497965E-BCDC-4863-BCA4-76F3D9585E9D.jpeg
    6497965E-BCDC-4863-BCA4-76F3D9585E9D.jpeg
    797.5 KB · Görüntüleme: 68
  • C1552811-973E-4124-9835-D05403EF981E.jpeg
    C1552811-973E-4124-9835-D05403EF981E.jpeg
    799.7 KB · Görüntüleme: 60
Merhabalar yakın zamanda kaybettiğim kuşumdan sonra yeni bir dost aldım... henüz bebek kaç aylık olduğunu söyleyebilir misiniz?
Bir öncekinin aynı rengi ama önceki erkekti bu sanırım dişi tecrübeli arkadaşlardan bilgi alabilir miyim?
İnanılmaz hareketli ve oyuncu çıktı

Merhaba kuşun kaç aylık olduğu hakkında birşey söyleyemeyeceğim fakat dişiye benziyor Belli de olmaz arkadaşımın kuşuna dişi dediler sonra erkek dediler sonra dişi dediler az daha büyüsün anlaşılır fakat dişiye benziyor.

• Beğen
Tepkiler: Fca
Bence dişi ama çok küçük olduğu için beklemek lazım erkek de olabilir bizimkisi erkekti büyüyünce dişi olduğunu anladık :D Maşallah çok tatlı daha minicik ya :p

• Beğen
Cinsiyetini kesin söylemek için erken.
Hiçbu kadar küçük bakmamıştım acaba önerileriniz var mı?
İnanılmaz hareketli oyuncu:) kafesin dibindeki kağıt havluyla oyunlar yapıyor onun altına giriyor:D
Yemliğiyle oynuyor, yemliğine girip yemleri dışarı atıyor:)
Oyuncak aldım şimdi ona belki kağıt havludan vazgeçer:) birde tüneğe tutunarak bildiğiniz uçuyor kanatlarını nasıl çırpıyor keyif alıyor belli:)

• Beğen
Tepkiler: cey
İnanılmaz hareketli oyuncu:) kafesin dibindeki kağıt havluyla oyunlar yapıyor onun altına giriyor:D
Oyuncak aldım şimdi ona belki kağıt havludan vazgeçer:) birde tüneğe tutunarak bildiğiniz uçuyor kanatlarını nasıl çırpıyor keyif alıyor belli:)
Ben kuşumu 1.5 aylık aldım şuan 17.5 aylık bir kuş. Kendisi çok yaramaz asla yerinde durmuyor. Yaramaz kuşsa yandın benimki demirlere vurarak uyutmuyır beni. Kağıt havlu yerine kağıt koyuyorum ben eğer sende kağıt koyarsan sana bir bilgi vereceğim. Kağıdı düz kağıt boş a-4 kağıdı koy bazıları gazete vb. Şeyler koyuyorlar. Mürekkepli kağıtlar su dökülünce kuş onu yiyor ve zehirleniyor.

• Beğen
Kafese ızgara kullanabilirsiniz.

Aynen mürekkepsiz kağıt koyun derim ızgara da çok faydalı olur bu durum için kağıt havlu ya ulaşamaz ;) bizimkisi de yemleri atıyor onun için tek çare akıllı temlik sanırım :D:rolleyes: kanat çırpması da alıştırma yaptığından sıkıntı yok :D

• Beğen
Maşaallah yavru bir prenses güle güle besleyin

• Beğen
Bana erkek gibi geldi ama ustalar daha iyi bilir

Geri