petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni aldığım kuş elimden korkuyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kuşsever12 tarafından 10 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. Kuşsever12

Yeni muhabbet kuşu aldım 7 gün oldu alalı 4 aylık erkek artık salmak istiyorum kafes ve kuş kokmaya başladı :D bir an önce yıkamam lazım sizce yarın salmamdan bi sakınca olurmu yada biryere çarparsa yara alırmı sizce yardım bekliyorum

2. Erdem AYGÜL

Beğenileri:
    23
    evet alır, ani hareket yapma o hızda kacıp carpmasın duvara. bi sure yaklasma takılsın o.yavasca yaklas konus falan bı sure sonra merak edip gelıyo zaten sesine teğkı verıyo tesebbus edınce bakar sıze anlarsınız ztn cesaret toplamaya basladıgını gerci ben ilk gunden saldım carpmadı bı yere parmagıma falan gelıyodu daha kucuk alsanız daha avantajdı bence ama buda guzel

3. Kuşsever12

nasıl suya sokucam onu gerçekten kötü kokmaya başladı :D

4. Erdem AYGÜL

Beğenileri:
    23
    kendi girer merak edip gerekirse saatlerce bekle merak edıyor elbet giriyor susuyunca falan sonra atlıyor. sen zorla sokarsan tırsar daha zor gırer

5. Kuşsever12

Sayfayı Paylaş