petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yeni aldığım kuş hakkında görüşleriniz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ibraksum tarafından 11 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. ibraksum
    Gizli

ibraksum Guest

2. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    kusunuz dişi ve mantar baslangıcı var kusunuzda. dikkatli bir sekilde vazelin sürün birkac gün iyileşme göürüceksiniz.

3. ibraksum
    Gizli

ibraksum Guest

hocam ayaklarına şu bildiğimiz vazelinimi sürücem ve yanlış anlamadıysam ayaklarına mı :)kuş henüz yeni olduğu için korkutmak istemiyorum sakıncası varmıdır tutmamın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:48 -->-> Daha önceki mesaj 12:40 --

http://k1311.hizliresim.com/1h/c/uflsm.jpg

http://u1311.hizliresim.com/1h/c/ufluu.jpg

ve ilk buluşma :) aslında ilk getirdiğimde farklı kafeslere koydum ve yarım saat kadar karşılıklı koydum ama merak edip şimdi aynı kafeslere aldım ikisini. sizce bi zaman ayrımı tutayım bunları yoksa aynı kafestemi tutayım eş olmalarını sağlamak için , siz ne önerirsiniz arkadaşlar

4. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    evet ayaklarına ve gagasına sürüceksiniz.

5. ibraksum
    Gizli

ibraksum Guest

teşekkür ederim denicem, peki ya eş tutmaları için ne yapmam gerek, ayrımı tutayım bir kafestemi ve nelere dikkat etmeliyim

6. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    eşi ile aynı kafesde olmaları lazım :) cok şiddetli kavgaları olursa ayrı kafeslerde tutmalısınız.

7. ibraksum
    Gizli

ibraksum Guest

öyle yapayım üstadım :) şuanda erkek kur yapıyor, ötüyor, aşağı yukarı kafa sallayarak oyunlar yapıyor ama dişide tık yok :) aldığım kuşçunun demesine göre dişi seçermiş eşi ben onun yalancısıyım :) bakalım sonuç ne olacakv hocam

8. Aysetursak
    Gizli

Kuşunuz çok güzelmiş ama :) maşallah

9. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    birbirlerini secer diyelim :) erkek kur yapıyor sizin söylediklerinize göre ;)

Sayfayı Paylaş