Karadeniz Pet

yeni aldığım kuşlarda yardım lütfen

• Konbuyu başlatan Harun Duran
  • Başlangıç tarihi
H

Harun Duran

Guest
Kuşları yeni eve gtirdim yuvalıkla birlikte kümese monta ettim yuvalığı dişi kuş yumurtalarına yatmaya devam edio ama erkek hiç yuvalıkdan dışarı çıkmıyo napmalıyım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:47 -->-> Daha önceki mesaj 19:24 --

yardım edebilecek kimse yokmu

Moderatör tarafında düzenlendi:
bncede yeni yerde ona yuvalık daha güvenli geliyordur

dişide problem yok kovalsanda yumurtalara oturuyo ama erkek korktu sanırım inş yumurtalar çıkar ya

aynı bende de olmuştu ilk gün hiç çıkmamışlardı yuvalıktan yarın çıkarlar merak etme sen şanşlısın yumurtaların üstünde duruyor dişi benimki yumurtaların üstünde durmuyordu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:28 -->-> Daha önceki mesaj 20:27 --

dişi bırakmıyorsa yumurtları hiç elleme daha kuşları kendi hallerine bırak

ellmedim şimdi baktım erkek çıkmş ama ne yem yiyo ne su içiyo çok fazla korkuyo

kardeşim kuşlar ortama alışıyo sıkma canını herşey normal bikaç güne herşey düzelir sen farketmeden gece onlar yemini yerler karanlık olunca

öncelikle kuslarınıza masallah cok güzeller :) sen bence yat kalk yattığına dua et :D ben getirmistim yumurtaları kırdılar parcaladılar zamanla alısırlar merak etmeyin simdi biraz tedirginler yeni bir ortam oldugu icin
tekrar hayırlı olsun...

şuan yattığına göre bi sıkıntı yok yumurtaları benimsemiş gözüküyo yinede kesin bi cevap almak istiyorsan beklemelisin zaman gösterecek

bugün baktım kuşlar gine yuvalıkta ve yemlikten hiç yem eksilmemiş çok endişeliyim yardım lütfen

yuvalığın içerisine yem at biraz faydalı olabilir.

Arkadaşalr bugün baktım kuşlara erkek dışarda dişide yuvalığın ağzında duruyo bu manzarayı sabahtan beri görüyorum tedirginim yumurtalara bişey olurmu ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
çok tatlılaaaaar maşallah ya :D

Hayırlı olsun dişi yatıyorsa daha fazla rahatsız etmeyin erkek acıkınca yer ve dişiyi besler

ilk başta yatıyodu ama bugün hiç yattığını görmedim :(

Rahatsız etmeyin yatacaksa yatar yatmaz ise belli bir süre sonra diğer kuluçka hazırlıklarına başlarlar

Geri