petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni aldığım kuşum çok fazla halsiz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Krontrox tarafından 6 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. Krontrox

Krontrox New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar erkek kuşumun yanına yetişkin bir dişi aldım ancak bu kuş çok halsiz sadece yerine duruyor yemek filan yiyior ama sanırım su içmiyor suyu tüneklerin oraya koysam ordan su içermi? Yemekleri tabanın orda çünkü ayrıca bu kuşu nasıl canlandıracağım yeni gelidği içinmi böyle*?

2. Kaan189

Kaan189 New Member

Beğenileri:
    0
    Benim erkek kuşum böyleydi ilk geldiğinde, tünekte sağa sola bile bakmıyodu öyle duruyodu. 1 hafta içersinde ortama, bana, diğer kuşa alıştı. Şimdi maşAllah hiç bir sıkıntıları yok. Suyu falanda susadığında bulur diye düşünüyorum.

3. SencerSancak

SencerSancak Active Member

Beğenileri:
    54
    Su içme konusunda şüpheniz olmasın.İçmese bile içecektir.Halsizliği ise yeni geldiğindendir.1-2 hafta gözlemleyin.Olmazsa değişirsiniz.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Krontrox

Krontrox New Member

Beğenileri:
    0
    Bakalım geçecekmi ala halsiz şuanda peki dışkısı neden simsiyah

Sayfayı Paylaş