petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni Aldığım Yavrunun Göz Kapağında Arpacıkmı Var?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve cybernetic tarafından 27 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. cybernetic

cybernetic New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba Arkadaşlar,

Dün yeni bir erkek yavru aldık alırken dikkatimi çekmedi eve gelip kafesinde incelerken göz kapağının üst kısmına doğru arpacık gibi birşey fark ettim. Forumda araştırdım mantar olabilirmi diye ama mantara benzetemedim bu sizce ne olabilir veterinere götürmeden evde tedavi şansım varmıdır yada bu tedavi edilmesi gereken bir durummudur bilemiyorum yardımcı olmanızı rica ederim.

[​IMG] :(

#1 cybernetic, 27 Nisan 2015
    Son düzenleme: 27 Nisan 2015
  2. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Çok geçmiş olsun. Resmi şimdi gördüm. Çok önemsenemecek bir şey gibi durmuyor. Resmi bir de yakından çeker misiniz?

#2 Gokhan ERKAN, 27 Nisan 2015
  3. cybernetic

cybernetic New Member

Beğenileri:
    0
    Yakınlaştırma en fazla bu kadar netleştirebiliyorum ,

Ayrıca ayaklarındaki bu durum aldığım yerdeki pis kafesten dolayımıdır yıkamam gereklimidir ayaklarını ?

4. yasin51

yasin51 Member

Beğenileri:
    1
    kuşta mantar var gibi ayaklarını yıkayınca geçmiyorsa mantar ilacı alıp sürebilirsiniz.

#4 yasin51, 27 Nisan 2015
  5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Et Beni olur ya sanki onun gibi bir şey bence sağlıklı maşallah ayaklarını siz yıkamayın ya fis fis sıkın ya da banyoluk takın

Sayfayı Paylaş