Karadeniz Pet

Yeni Aldığım Yavrunun Göz Kapağında Arpacıkmı Var?

cybernetic

Yeni Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Dün yeni bir erkek yavru aldık alırken dikkatimi çekmedi eve gelip kafesinde incelerken göz kapağının üst kısmına doğru arpacık gibi birşey fark ettim. Forumda araştırdım mantar olabilirmi diye ama mantara benzetemedim bu sizce ne olabilir veterinere götürmeden evde tedavi şansım varmıdır yada bu tedavi edilmesi gereken bir durummudur bilemiyorum yardımcı olmanızı rica ederim.

BMZMBL.jpg
:(

Son düzenleme:
Merhaba Arkadaşlar,

Dün yeni bir erkek yavru aldık alırken dikkatimi çekmedi eve gelip kafesinde incelerken göz kapağının üst kısmına doğru arpacık gibi birşey fark ettim. Forumda araştırdım mantar olabilirmi diye ama mantara benzetemedim bu sizce ne olabilir veterinere götürmeden evde tedavi şansım varmıdır yada bu tedavi edilmesi gereken bir durummudur bilemiyorum yardımcı olmanızı rica ederim.

BMZMBL.jpg
:(
Çok geçmiş olsun. Resmi şimdi gördüm. Çok önemsenemecek bir şey gibi durmuyor. Resmi bir de yakından çeker misiniz?

Son düzenleme:
Yakınlaştırma en fazla bu kadar netleştirebiliyorum ,

1yYkqN.jpg

Ayrıca ayaklarındaki bu durum aldığım yerdeki pis kafesten dolayımıdır yıkamam gereklimidir ayaklarını ?

AmAqav.jpg

kuşta mantar var gibi ayaklarını yıkayınca geçmiyorsa mantar ilacı alıp sürebilirsiniz.

Son düzenleme:
Et Beni olur ya sanki onun gibi bir şey bence sağlıklı maşallah ayaklarını siz yıkamayın ya fis fis sıkın ya da banyoluk takın

Geri