Karadeniz Pet

Yeni aldığım yawru jumbo

calculus07

Meraklı Üye
Arkadaşlar herkese merhaba. 2 gün önce jumbo cinsi bir yavru aldım kuşumuz çok uysal maş ama bugun kuşu dışarı çıkardım uçtu duvara çarptı çok üzüldüm 1-2 saat sonra yine çıkardım yine duvara çarptı ne yapmam lazım hep böylemi olacak

http://i.resimyukle.xyz/KbR9e.jpg

maşşallah renkler tam hasta olduğum gibi biraz alışsın fazla üstelemeyin size odaya ortama alışması zaman alır salarsanız perde olsun camda direk oraya çarpıyolar yada uçurmayın elinizde dursun sonra kafese

Ver
maşşallah renkler tam hasta olduğum gibi biraz alışsın fazla üstelemeyin size odaya ortama alışması zaman alır salarsanız perde olsun camda direk oraya çarpıyolar yada uçurmayın elinizde dursun sonra kafese
Verdiğiniz cvp için çok saolun hocam bi süre daha salmıyım o zaman

Renkleri çok güzel çok sevdim maşallah. Kafesinde dursun biraz ilk elinize alıştırın, kafesin içerisinde yem vs uzatın benim kuşum 3. günde alıştı bana, diğer kişileri bilmiyorum ama ben öyle yaptım ilk elimle kafeste besledim sonra kendi elimin üzerine çıkmaya başladı vs 3. gün kafesten çıkardım ilk kaçtı ama eve ve odasına alıştığı için duvara vs kaçmadı ve kuşunuzu yorun, mesela dışarıya parmağınızdayken çıkarttınız ve uçup bir yere kondu gidin parmağınızı tekrar yavaşça ürkütmeden uzatın binmeyip kaçarsa bunu tekrarlayın yavru kuşsa hemen yoruluyor sonra yorulunca uçmuyor kendini mecbur hissedip parmağına konduğu yerden çıkıyor. Bundan sonrasıda hep yanınızda durur :) 4. gün benimle birlikte evde gezdi omuzumda. Deneyin işe yararsa yazın buraya :) Teşekkür ederim.

Geri