Karadeniz Pet

yeni başladim bakar misiniz (Resimli)

• Konbuyu başlatan BadyGuard
  • Başlangıç tarihi

nasil iyi bir kus yetistiricisi olunur

• Kullanılan toplam oy
    8
  • Anket kapatılmış .
B

BadyGuard

Guest
Arkadaşlar ben yeni bir kuş besleyicisiyim yeni iki tane muhabbet kuşu aldim bir bakar misiniz nasillar yaşları cinsleri cinsiyetleri nelerdir birde sagliklimilar onerilerinz nedir ? Şimdiden Teşekkurler...

[MENTION=11300]BadyGuard[/MENTION] Fotoğraf yok....

Arama motoruna hizli resim yukle yaz. Fotolari o siteye yukle. Dogrudan erisim linkinide buraya kopyala.

]

Arama motoruna hizli resim yukle yaz. Fotolari o siteye yukle. Dogrudan erisim linkinide buraya kopyala.

Tesekkur ederim hemen yapiyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:40 -->-> Daha önceki mesaj 20:37 --

buyrun ...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:12 -->-> Daha önceki mesaj 20:40 --

Yardim eder misiniz ???

Mavi erkek sari disi. Erkek bakimli disinin biraz daha ozene ihtiyaci var. Yerliler. Yas icin gozun yakin plan fotosunu koyun.

Arkadaşlar ben yeni bir kuş besleyicisiyim yeni iki tane muhabbet kuşu aldim bir bakar misiniz nasillar yaşları cinsleri cinsiyetleri nelerdir birde sagliklimilar onerilerinz nedir ? Şimdiden Teşekkurler...

suluğuna vitamin koy haftada bir bide mama yap yumurta kabuğuyla havuc rendesi ve bebe büskivisi iyice harmanla

dişi çok bakımsız duruyor onu canlandırmak senin elinde

suluğuna vitamin koy haftada bir bide mama yap yumurta kabuğuyla havuc rendesi ve bebe büskivisi iyice harmanla

dişi çok bakımsız duruyor onu canlandırmak senin elinde

Tesekkhr ederjm birinci olarak dediginiz tarif mama mi oluyor ? İkinci olarak bana pet shopçu kuş mama si da vermis onu nasil kullanirim ?ucuncusu de dişiyi nasıl canlandirabilirim?

Eger mamadan yemiyorlarsa bi kac saatline yemlikleri cikar mamanin tadina mutlaka bakicaklardir

Tesekkhr ederjm birinci olarak dediginiz tarif mama mi oluyor ? İkinci olarak bana pet shopçu kuş mama si da vermis onu nasil kullanirim ?ucuncusu de dişiyi nasıl canlandirabilirim?

Disi kus satece zayif kalmis bakinsiz yani iyo bakilirsa 2 haftaya cok guzel disi olur

Balliklar var petshopda ona koyabilirsin 1 2 tl birsey kum cok faydalidir kuslara

Olur bi cay kasiginin yarisi kadar yemlerin ustune atin ama sik vermeyin hafta 2 defa yeterlidir

2 hafta kuslara sure tanimalisin bi disi kendine gelsin yerine alissin kuslar sen gunes alan yere koy ve bidaha erini degiatirme sabit kalsin es olurlar 2 hafta sure tani birbirlerini kasiyip opusuyorlarsa estirler kizistirmak icin erken daha

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:10 -->-> Daha önceki mesaj 00:07 --

Es olurlarsa 2 hafta sonra bir cay kasigi nijer tohumu verirsin 10 gunde bir

Dişi olan sanki rahatsız gibi. İshal olabilir. Dışkısı nasıl? Su gibi mi?

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri