Karadeniz Pet

Yeni çift kuşlarım yorumlarınızı bekliyorum

Dişi kızışmış erkekte öyle takmıyorum zaten aldığımda birlikteydiler ve şöyle bir şey var ele alışkınlar kendilerini sevdiriyorlar ama tabi bizi değil birbirleriyle ilgilensinler
Bence de

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tünekleri işaretli yerlere karşıya doğru koyun kalamar kemiğini yuvaya yakın tüneğin üstüne koyun yemlikte zaten tünek var gerek yok mama koyduğunuz kabı da soldaki tüneğin oraya koyun bu şekilde suya kuma kalamara daha kolay erişir ve daha çok alan kalır daha çok hareket ederler uygulayıp resim atın bakalım
a707e10ee7e06c38a315356c713a0c8d.jpg

Bir de kalamarı sanırım lastikle takmışsınız ben lastiği her zaman tehlikeli görüyorum.çünkü zamanla çürüyorlar kopuyorlar falan.Bir de ne bileyim kuşun kemirmesi durumunda kopup birden çarpma ihtimalini düşünüyorum.Bence bir iğneye ip takıp o iğneyi kalamardan geçirip iple asın.Zaten kolay deliniyorlar.Ama ipi kısa tutun ve fazlalıklarını mutlaka kesin.

Evet lastiği aldım büyük ataç ile sabitledim ortama çabuk alıştılar yem yiyorlar bakalım hayırlısı

Evet lastiği aldım büyük ataç ile sabitledim ortama çabuk alıştılar yem yiyorlar bakalım hayırlısı
Son halini atabilir misiniz böyle uzaktan görünen?

Pembe tüneği suluğa daha kolay erişmek adına biraz suluğa doğru yaklaştırabilirsiniz güzel olmuş mutlu mesut yaşasınlar sağlıklı beslemeler [emoji4]

Hatta pembe suluğu da biraz daha kuma doğru yaklaştırabilirsiniz daha kolay içerler

Teşekkürler birde erkek ötüyor hatta arada dişiye kur yapmaya çalışıyor ama tabi önemli olan dişi o henüz yabancılık çekiyor ne zaman alışırlar acaba

Teşekkürler birde erkek ötüyor hatta arada dişiye kur yapmaya çalışıyor ama tabi önemli olan dişi o henüz yabancılık çekiyor ne zaman alışırlar acaba
Yeni aldıysanız bir kaç gün daha izin verin bu aralar kafes düzeni falan çok değiştirdik alışma süresi uzayabilir

Haklısınız evet bekleyelim biraz bakalım sizede teşekkür ederim herşey için

Geri