Karadeniz Pet

Yeni Çift

Onur ÇAĞLAR

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar daha bugün aldığım dişiyi erkeğimin yanına koydum durumlar iyi gibi gözüküyor ama tam emin değilim. Erkek kuşum dişiye çok vurmadı ama çok'ta kur yapmıyor arada bir kur yapıyor normal midir ? Bir de arkadaşlar dişinin yaşı ne tür olduğu bir de gerçekten dişi değil mi ?
aEBv6d.jpg
bb413Y.jpg

Dişimiz gerçekten dişi değil mi ? Çünkü forum'da okumuştum dişi diye gözüküyor ama erkek çıkıyor allah korusun dişi değil mi ? Bir de dişinin yaşı

Son düzenleme:
orasını bilmem ama öbür arkadaşlar anlar

Kuş kesin dişi.Yaşı hakkında yorum yapmak için biraz daha yakından fotoğraf çekmeniz gerekiyor.

biraz muhabbet kuşu sesi dinletin yavru annesinden yemek isteyen filan yavru muhabbet sesleri biraz gaza getirir ara ara bu sesler :D

Anladım arkadaşlar herkese yardımları için çok teşekkür ederim

Gözlerinde beyaz bir halka belirginleşmeye başlamışsa 1 yaşına yakındır.Attığınız fotoğraftan bu belli olmuyor.Eğer yavru almak amacındaysanız biraz zaman tanıyın ve sakin bir ortama koyun.Fazla rahatsız etmeyin ve anlaştıklarını tespit ettikten sonra yuvalık takın.Yuvalıktan sonra da daha az ziyaret edin(Sadece kafes temizliği için ziyaret edin).Keyifli hobiler.Güzel haberlerini bekliyorum...

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kuş dişi ve 6 aydan büyük

Abi erkek kuşumuzda o beyaz halkalar daha belirgin burdan anlaşılıyo ki tam 1 yaşında değil ama 1 yaşına yakın bir dişi. Bir de aynen erkeğimizin gagası biraz kırılmış ama bende kırılmadı aldığımda kırıktı şimdi durumu daha iyi bir şey olur mu ? şimdi içime kurt düşürdünüz :D

Abi erkek kuşumuzda o beyaz halkalar daha belirgin burdan anlaşılıyo ki tam 1 yaşında değil ama 1 yaşına yakın bir dişi. Bir de aynen erkeğimizin gagası biraz kırılmış ama bende kırılmadı aldığımda kırıktı şimdi durumu daha iyi bir şey olur mu ? şimdi içime kurt düşürdünüz :D
Yakindan fotosu varsa at bakalim

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dişinin göz çevresinde halka yok gibi?

Disinizin yasi hakkinda net birsey soylemek zor ama erkekten genc oldugu kesin. Es olmalari ve erkegin kur yapmasi konusuna gelince sabir sadece sabir. Yumurta almak icin 1 yil bekleyenler var. Aceleye gerek yok.

Geri