Karadeniz Pet

Yeni çift

Glsm

Meraklı Üye
Bugün kızıma eş aldım kendisi seçti eşini dişi sürekli erkeği kaşıyo öpüyo peşini bırakmıyo ama erkek bi köşeye geçti bekliyor dişiye pas vermiyor yeni olduğu için mi yapıyordur yoksa erkek de eş seçer mi ?
20170422_182513.jpg
20170422_182927.jpg

Büyük ihtimalle yeni.oldugu icin ortama alisinca ilgi gösterecektir biraz zaman sadece

İnşallah bu süre kısa olur yoksa benim kız erkeği dövecek çok sinir oluyor erkek pas vermeyince

Dişimin gözleri de aynı böyle

Dikkatli bakarsanız yeni aldığınız kuşun alın çizgilerini net görürsünüz yavru bir kuş dişi kuşun net fotoğrafı varsa onuda atarsanız onada bakayım

Peki bu çiftleşmelerine engel olur mu

2-3 ay kadar sabrederim diyorsanız sıkıntı olmaz. Birkaç güne kadar erkek de oyunlar yapacak ve dişiyle muhabbet edecektir. Tek yapmanız gereken sabretmek ve bakımlarını iyi yapmak..

2-3 ay kadar sabrederim diyorsanız sıkıntı olmaz. Birkaç güne kadar erkek de oyunlar yapacak ve dişiyle muhabbet edecektir. Tek yapmanız gereken sabretmek ve bakımlarını iyi yapmak..
Hemen yavru almak gibi niyetim yok sadece birbirlerine arkadaş olsunlar yeter tek korkum erkek küçük olduğu için ve dişi eş istediğinden dolayı erkek pas vermezse zarar verir mi diye korkuyorum

Sanmam öyle bir şey yaşayacağınızı ama her kuşun bir karakteri var. Önceden olur olmaz demek doğru değil. Gözlemlersiniz zarar verdiğine şahit olursanız 2 ay kadar ayrı kafeslere alırsınız.

Geri