Karadeniz Pet

yeni çiftimin cinsleri nedir?

Kaan KARAN

Paylaşımcı Üye
Arkadaşları yeni çiftim 2 veya 3 aylık civarında, aldığım kişi çek dedi ama bana İngiliz kırığı gibi geldi, yerli kuşlara göre biraz daha iri ve kafası büyük, siz ne dersiniz?
q776p.jpg

q776q.jpg

q777c.jpg

q777g.jpg

IRkları Hakında bilgim yok Ama kuşlar Maşallah Çok güzel Söylemeden Geçemedim.

Tesadüfe bak bunların tıpkısının aynısı da bende var :D Gerçi bendekiler yaşında tam.Bana buradan bakınca yerli gibi gözüktü ama yerliye göre kafa ve göğüs iri diyorsun Hollanda kırması'da olabilir.Gerçi sağlıklı olduktan sonra birde jumbo olmadıktan sonra gerisi boşver. Tüyleri kadar yavru alırsın inş.

Kuşlar renk olarakta ırk olarakta gerçekten güzel kuşlar , fakat cinsleri konusunda eş olduklarından eminsin dimi , resimler çok bulanık çıkmış anlaşılmıyor..Eğerki dediğin gibi çift ise bunlardan çok güzel renkte yavru alırsın..

herkese teşekkür ederim, çift derken petshop sahibi çift dedi, kuşlar en fazla 3 aylık yani yavru, gözlerde iris yok, alında çizgiler var, ikisinin de ceresi pembe, hatta ikisinin de erkek olmasından şüphelendim, satan eleman garanti verince ve renklerini de görünce dayanamadım aldım, aradan 5 ay geçsin yuvalık takacam, inş. yavru alabilirim...

Geri