petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yeni çiftimin cinsleri nedir?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kaan KARAN tarafından 13 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Arkadaşları yeni çiftim 2 veya 3 aylık civarında, aldığım kişi çek dedi ama bana İngiliz kırığı gibi geldi, yerli kuşlara göre biraz daha iri ve kafası büyük, siz ne dersiniz?

2. Ethem AVCI

Ethem AVCI Member

Beğenileri:
    4
    IRkları Hakında bilgim yok Ama kuşlar Maşallah Çok güzel Söylemeden Geçemedim.

3. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    evet etheme katılıyorum kuşların çok güzel

4. Buğlem DEMIRKIR

Kuşların çok güzeller :)

5. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    teşekkür ederim, gri spangle...

6. Mehmet Kurt

Tesadüfe bak bunların tıpkısının aynısı da bende var :D Gerçi bendekiler yaşında tam.Bana buradan bakınca yerli gibi gözüktü ama yerliye göre kafa ve göğüs iri diyorsun Hollanda kırması'da olabilir.Gerçi sağlıklı olduktan sonra birde jumbo olmadıktan sonra gerisi boşver. Tüyleri kadar yavru alırsın inş.

7. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Kuşlar renk olarakta ırk olarakta gerçekten güzel kuşlar , fakat cinsleri konusunda eş olduklarından eminsin dimi , resimler çok bulanık çıkmış anlaşılmıyor..Eğerki dediğin gibi çift ise bunlardan çok güzel renkte yavru alırsın..

8. Talip PEKMEZ

9. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    herkese teşekkür ederim, çift derken petshop sahibi çift dedi, kuşlar en fazla 3 aylık yani yavru, gözlerde iris yok, alında çizgiler var, ikisinin de ceresi pembe, hatta ikisinin de erkek olmasından şüphelendim, satan eleman garanti verince ve renklerini de görünce dayanamadım aldım, aradan 5 ay geçsin yuvalık takacam, inş. yavru alabilirim...

10. Mehmet ŞEKER

bana da ingiliz kırığı gibi geldi

Sayfayı Paylaş