petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni Çiftlerim Çekler Yorumlarınızı Bekliyorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Tunç ÇAĞATAY tarafından 24 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Tunç ÇAĞATAY

Arkadaşlar yem yemiyorlar dünden beri yaşları 1 civari dişi kızışkın ve biraz kalıplı erkeğe göre sizce nasillar

2. Onur TÜFEKCİ

Kuşlar çok güzel maşallah, biraz zaman tanıyın. Kuşlar da yeni ortama direk atepte olamazlar, yerlerini sabit tutun ve bu süre zarfında kafes temizliği dışında ilgi göstermeyin.

3. Onur TÜFEKCİ

Birde sağlıkları açısından tünekleri tahta ile değiştirebilirsiniz.

4. Tunç ÇAĞATAY

Beyler yaşları iyi dişi kızışkın bunu ceresinden anlayabiliyorum dün geldiler akşam yerleri sabit salonda masanın üstündeler

LAKİN YEM YEMEMİŞLER HENÜZ ORTAM YENİ ONDAN AMA AÇLIKTAN BİŞEY OLMAZ DEMİ

5. Mehmet ŞEKER

kuşlar güzel görünüyor. :)

6. Nejdet ODABAS

Beğenileri:
    0
  7. Tunç ÇAĞATAY

Biraz hobur çıkmışlar ama :)

8. s_baktir

s_baktir Guest

Kafesteki salıncağı almalısın birde kafes öyle yerde masa üzerinde olmaz duvarda en az omuz mesafesi yüksekliğinde sabit durmalı yoksa boşyere yavru bekleme onlardan

9. Umutcan AĞLAR

Dişi benim yeni aldıgım erkeke çok benziyor MaşAllah :)

10. Tevfik AKTUNÇ

Kuşlar güzel maşallah, fakat yazmayım yazmayım dedim ama içimden geldi yazayım artık :( Şimdi bende bir üretim haneden 1 çift çekoslavak getirdim ve bulunduğum odaya astım direk, bakıyorum kuşlara hiç yem falan yeme yok 2 gün böyle durdular ve 3. gün dişi sırt üstü uzanmış duruyordu. Şimdi ise aldığım kuşları ayrı odaya koyuyorum ve günde en fazla 2-3 defa giriyorum. Eğer ayrı odaya koyma şansınız varsa, ayrı odaya koyun derim.

11. Tunç ÇAĞATAY

Soruları tek tek cevaplayım suan omuz hizasından yuksekte dolabın üstünde yem yiyorlar ama erkekle opuşmediler halen bugun 2.ci gün oldu erken daha bende anlıyorum ama işte yavru alma istegi insanı çıldırtıyor bir yerde hemen yavrulasın istiyorsunuz :)

Sayfayı Paylaş