Karadeniz Pet

Yeni Çiftlerim Çekler Yorumlarınızı Bekliyorum

• Konbuyu başlatan Tunç ÇAĞATAY
  • Başlangıç tarihi
T

Tunç ÇAĞATAY

Guest

Arkadaşlar yem yemiyorlar dünden beri yaşları 1 civari dişi kızışkın ve biraz kalıplı erkeğe göre sizce nasillar

Kuşlar çok güzel maşallah, biraz zaman tanıyın. Kuşlar da yeni ortama direk atepte olamazlar, yerlerini sabit tutun ve bu süre zarfında kafes temizliği dışında ilgi göstermeyin.

Birde sağlıkları açısından tünekleri tahta ile değiştirebilirsiniz.

Beyler yaşları iyi dişi kızışkın bunu ceresinden anlayabiliyorum dün geldiler akşam yerleri sabit salonda masanın üstündeler

LAKİN YEM YEMEMİŞLER HENÜZ ORTAM YENİ ONDAN AMA AÇLIKTAN BİŞEY OLMAZ DEMİ

Kafesteki salıncağı almalısın birde kafes öyle yerde masa üzerinde olmaz duvarda en az omuz mesafesi yüksekliğinde sabit durmalı yoksa boşyere yavru bekleme onlardan

Dişi benim yeni aldıgım erkeke çok benziyor MaşAllah :)

Kuşlar güzel maşallah, fakat yazmayım yazmayım dedim ama içimden geldi yazayım artık :( Şimdi bende bir üretim haneden 1 çift çekoslavak getirdim ve bulunduğum odaya astım direk, bakıyorum kuşlara hiç yem falan yeme yok 2 gün böyle durdular ve 3. gün dişi sırt üstü uzanmış duruyordu. Şimdi ise aldığım kuşları ayrı odaya koyuyorum ve günde en fazla 2-3 defa giriyorum. Eğer ayrı odaya koyma şansınız varsa, ayrı odaya koyun derim.

Soruları tek tek cevaplayım suan omuz hizasından yuksekte dolabın üstünde yem yiyorlar ama erkekle opuşmediler halen bugun 2.ci gün oldu erken daha bende anlıyorum ama işte yavru alma istegi insanı çıldırtıyor bir yerde hemen yavrulasın istiyorsunuz :)

Geri