Karadeniz Pet

Yeni değiştirdiğim kuşun tür cinsiyet yaş?

Mertkl

Yeni Üye
Merhaba, pazar günü petshop a gidip yavru erkek bir kuş sahiplenmek istedim oradaki adam erkek 6 aylık beyaz bir kuş önerdi 35 TL ye aldım ancak bugün şüpheye düşüp foruma attım herkes dişi olduğunu ve 6 aylıktan büyük olduğunu yazdılar bende akşam üstü çıktım araştırdım ve hobi olarak kuş üreten birini bulup gittim oradaki adam sendeki kuşu getir yerine yavru bir kuş vereyim dedi ve kuşu aşağıdaki sarı kuşla değiştirdim bu aldığım kuşu kendine ayırmış yavrularının tepeli çıkacağını söyledi 2 aylık bir erkek olduğunu söyledi sizcede öyle mi?

Beyaz olan eski kuş sarı olan yeni kuşum

Ekli dosyalar

• 2C31577E-059A-4B85-9ED7-8C153E8AB042.jpeg
    2C31577E-059A-4B85-9ED7-8C153E8AB042.jpeg
    1.4 MB · Görüntüleme: 34
  • F8862EFF-4EEF-4C8A-AFEA-DAFD67C16531.jpeg
    F8862EFF-4EEF-4C8A-AFEA-DAFD67C16531.jpeg
    1.2 MB · Görüntüleme: 29
Merhaba, pazar günü petshop a gidip yavru erkek bir kuş sahiplenmek istedim oradaki adam erkek 6 aylık beyaz bir kuş önerdi 35 TL ye aldım ancak bugün şüpheye düşüp foruma attım herkes dişi olduğunu ve 6 aylıktan büyük olduğunu yazdılar bende akşam üstü çıktım araştırdım ve hobi olarak kuş üreten birini bulup gittim oradaki adam sendeki kuşu getir yerine yavru bir kuş vereyim dedi ve kuşu aşağıdaki sarı kuşla değiştirdim bu aldığım kuşu kendine ayırmış yavrularının tepeli çıkacağını söyledi 2 aylık bir erkek olduğunu söyledi sizcede öyle mi?

usta oncelikle balli kraker vermesen daha iyi olur. Ayrica fotograf uzak biraz daha yakindan ceresini cekme sansn varsa iyi olur. Bu uzaklikta yanlis gormuyorsam yeni olan kusunuz erkek (sari olan) ve yine fotograf kaynakli degilse beyaz albinoya benziyor sanki gözü krmzi gbi.

Yeni kuşunuz yavru cere daha pembe ve erkek sarı demissiniz ama ışık dan sanırım beyaza daha çok benziyor yada cremio gibi

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri