Karadeniz Pet

yeni eş

özgepınar26

Meraklı Üye
Arkadaşlar dün gece dişi kuşum zatürreden dolayı ölmüştü bugün erkek kuşum onu çok aradı bu yüzden yeni eş aldım kavga etmediler .sadece erkek dişiye yaklaşınca dişi ısırır gibi yaptı dişi 1 yaş civarında biraz fazla hareketli erkek ürktü İnşallah uyumlu olurlar.
fotoları
http://i.hizliresim.com/yA53vk.jpg

http://i.hizliresim.com/LYAnz0.jpg

Zamanla alışırlar biraz bekleyin

inşallah alışırlar en yakın zamanda :) hayırlı üretimlerin olsun..

Kavga yoksa sorun yok :) Yakın zamanda uyum sağlarlar

Çok teşekkür ederim arkadaşlar bana biraz dişi ufak gibi geldi ama gündüz gözüyle bi fotosunu eklesem yardımcı olurmusunuz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:50 -->-> Daha önceki mesaj 09:33 --

PYk2Yd.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:51 -->-> Daha önceki mesaj 09:50 --

PYk2Y8.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:06 -->-> Daha önceki mesaj 09:51 --

Kavga yoksa sorun yok :) Yakın zamanda uyum sağlarlar

Dişinin fotolarını yükledim sizce kaç yaşında olabilir

5 aylik disi kusunuz

Bana oyle geldi usta arkadaslar daha iyi yardimci olur kafadaki cizgiler yeni yeni yok oluyor bana 5 6 aylik civari gibi geldi

Kuşunuz 1 yaşında değil. Küçük daha. Belki 5 aylık kadar. Dişi ama güzel bir dişi. Kuşların yaşları arasında pek fark olmamasına dikkat edilir. Özellikle dişinin büyük olmamasına erkeğe göre. sıkıntı olmaz gibi görünüyor. Yavaş yavaş alışırlar birbirlerine. Yine tabi 1 , 1.5 yaşlarında hatta daha büyük dişi almanız daha sağlıklı olabilir. Erkeğiniz 3.5 yaşındaymış.

Son düzenleme:
Kuşunuz 1 yaşında değil. Küçük daha. Belki 5 aylık kadar. Dişi ama güzel bir dişi.

kıyamam daha 3.buçuk yaşında erkek yanında gerçi oğlum sakindir bi sorun yok daha ama olmaz değilmi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:48 -->-> Daha önceki mesaj 10:45 --

Kuşunuz 1 yaşında değil. Küçük daha. Belki 5 aylık kadar. Dişi ama güzel bir dişi. Kuşların yaşları arasında pek fark olmamasına dikkat edilir. Özellikle dişinin büyük olmamasına erkeğe göre. sıkıntı olmaz gibi görünüyor. Yavaş yavaş alışırlar birbirlerine. Yine tabi 1 , 1.5 yaşlarında hatta daha büyük dişi almanız daha sağlıklı olabilir. Erkeğiniz 3.5 yaşındaymış.

Anladım açıkçası değiştirmek istemiyorum içime çok sindi sıkıntılı bi durumları yok yani

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:49 -->-> Daha önceki mesaj 10:48 --

Anladım açıkçası değiştirmek istemiyorum içime çok sindi sıkıntılı bi durumları yok gibi şuan peki yaşı ufak olsaada eş tutarmı erkekle

Dişi kuşunuz 4-5 aylık civarı, bir yandan da iyi küçük olması erkek daha baskın olabilir dişi de daha çabuk alışabilir erkeğe bir sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Dişi kuşunuz 4-5 aylık civarı, bir yandan da iyi küçük olması erkek daha baskın olabilir dişi de daha çabuk alışabilir erkeğe bir sıkıntı olacağını sanmıyorum.

:eek: İnşallah bizimkinin baskın olma sıkıntıısı vardı belki bu daha iyi olur peki ay küçük olsada kaşırlarmı mesela birbirlerini.Yavru olduğunu daha iyi anlıyorum çocukça hareketleri gerçekten :D

:eek: İnşallah bizimkinin baskın olma sıkıntıısı vardı belki bu daha iyi olur peki ay küçük olsada kaşırlarmı mesela birbirlerini.Yavru olduğunu daha iyi anlıyorum çocukça hareketleri gerçekten :D

Haha birsey olmaz satece biraz beklemeniz gerekicek yumurta icin 3 ay filen

Kasirlar birbirlerini elbetde es olurlar

Geri