petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni ev arkadaşımız...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve skuygur tarafından 2 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. skuygur

skuygur New Member

Beğenileri:
    0
    merhabalar... sarı albino yada lutino diyorlar galiba. onu kaçırdık. ben de bu arkadaşımızı aldım... ama cinsiyeti ve yaşı hakkında en ufak bir bilgim yok. Eğer yorum yaparsanız sevinirim. Yeni ev arkadaşımızın ismini, yaptığınız yorumlara göre belirleyeceğiz...

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Çift faktör beyaz İngiliz (profil fotosunda daha iyi çıkmış) erkek.. Gözlerini seçemedim ama 6-7 aylık var sanırım.
    Güle güle besleyin.

3. garips

garips Guest

Levent abi ben bi ureticiden bembeyaz muhabbet alcam anne baba bembeyaz adam çek dedi bunlar
    sence alayim mi 50 tl fiyat var kırık felan cikcan ini zannetmiyorumm
    Abi birde kus elime alışsin diye oynuycam onunla yuvaliktan alip kac gunlukken oynayayim 20-25 uygun mu ucmuyor o zmn galiba

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  5. skuygur

skuygur New Member

Beğenileri:
    0
    Levent Bey merhaba... Profildeki arkadaş benim ilk beyaz muhabbetim. Dün de bu arkadaşımız ev arkadaşımız oldu. Yani iki tane beyaz var artık evimizde... Profildeki değil de bu sizce erkek mi dişi mi... ismini ona göre koyacağız. ve yaşı sizce kaçtır...

6. murataydın

murataydın New Member

Beğenileri:
    0
    hayalet olsun adı :) dişiyede erkegede gider :) güle güle besleyin uzun ömrü olsun

Sayfayı Paylaş