Karadeniz Pet

Yeni Gelen Muhabbet Kuşuyla İlgili Lütfen Yardım!

• Konbuyu başlatan uupppss
  • Başlangıç tarihi
U

uupppss

Guest
Kuşlar hakkında pek bilgim yok..Pek değil hatta hiç yok ama kardeşimin yoğun isteği üzerine bugün bir kuş aldık..kuşta bilezik var "cz" "14"..2014 doğumlu oluyor sanırım..aldığım yerdeki adam 3-4 aylık dedi ama bence çok daha büyük gibi. hatta 1 yaşında gibi geliyor nedense..fikirlerinizi söylerseniz mutlu olurum..şimdiden teşekkürler..

Bana da yaklasik 1 yasinda geldi 3-4 aylik kus gibi durmuyor kusunuzun buyuk olmasi konusma ve size olan tavrini etkileyebilir.

8 ay 1 yaş arası :)

erkek ve dostum adam seni kazıklamış bu 3-4 aylık değil 1- 1.5 yaşında git değiştir yavru al.

1 yaşında erkek hayırlı olsun :)

Yavru degil ama kuşun yakinlik kurmasi tamamen karakteriyle alakali bence
Benim iki kuştan birisi geldiginde 5 aylikti digeri 1,5 aylikti ama 5 aylik kuşum daha cana yakin ve kolay alişti yavruya göre

Saglikli bir ömür dilrim kuşunuza

İlgilenmek çok önemli

8 aylık var ama kuşun da maşallahı var...

Maşallah

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kuş 8 aylık 1 yaş arası var erkek ve cz yazmasının anlamıda çekoslavak olması kuşu hangi şehirden temin ettiniz kuş yurtdışı gelişlide ondan sordum.

Gözünün etrafındaki gri halka epey belirgin 2014 doğumluysa en fazla 10 aylık bir kuş, 6 ay içinde eğer elinize alıştırıp konuşturamazsanız bile 1 yıl sonra çok güzel bir baba adayı olabilir :) yakışıklı kuş!