Karadeniz Pet

yeni kafes??

• Konbuyu başlatan Nilgün BULUT
  • Başlangıç tarihi
N

Nilgün BULUT

Guest
arkadaşlar çifthanemi dikey tel olması sebiyle değiştim ve alacak bir kafes bulamadım en büyük olarak bu kafes dikkatimi çekti bende bunu aldım ama daha kuş gelmedi.kasımda gelecek.sizinde değerli yorumlarınızı almak istedim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kafesin hayirli uğurlu olsun inşallah birdaha kusun yaralanmaz

teşekkür ederim tugay bey bu sefer tüm önlemleri aldım sivri olan telleri bir bir kıvırdım

İyi yapmışsin valla ben evde hanımla sürekli kuşlar yüzünden kavga ediyorum kuşları aldıktan sonra eşim ve kızımla eskisi gibi ilgilenmiyorum diye belkide hakli ama bu zavali güzelmi güzel hayvanı aldigin zamanda bakacaksi yoksa almanın bir kıymeti yok sonuçta hayvan dört duvar arasinda sen ne verirsen onu yer içer aksi taktirde ölüp gider

yeni kafesiniz hayırlı olsun. ben profil fotonuzu görünce kuşuda aldınız zannettim. bu arada bugün çift haneyi almaya gittim şansıma pazar kapalıymış petshop. hürrem de rahatsızlanınca soğudum herseyden.

hadi yaaaa geçmiş olsun arkadaşım.biranönce kavuşur umarım sağlığına o iyi olsunda gerisi teferruat

hadi yaaaa geçmiş olsun arkadaşım.biranönce kavuşur umarım sağlığına o iyi olsunda gerisi teferruat

öyle şükür biraz daha iyi şimdi hiç değilse yem yedi ve atık tünekte duruyor ama hala halsiz. büyük ihtimal petshop da ac ve soğukta kalmış.

İyi yapmışsin valla ben evde hanımla sürekli kuşlar yüzünden kavga ediyorum kuşları aldıktan sonra eşim ve kızımla eskisi gibi ilgilenmiyorum diye belkide hakli ama bu zavali güzelmi güzel hayvanı aldigin zamanda bakacaksi yoksa almanın bir kıymeti yok sonuçta hayvan dört duvar arasinda sen ne verirsen onu yer içer aksi taktirde ölüp gider

aynen tugay bey dediğiniz gibi eşiniz haklı ama bakılmadanda olmazki alınmış birkere.
eşiniz sevmiyormuki mubişleri

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:47 -->-> Daha önceki mesaj 22:47 --

öyle şükür biraz daha iyi şimdi hiç değilse yem yedi ve atık tünekte duruyor ama hala halsiz. büyük ihtimal petshop da ac ve soğukta kalmış.

hımmm evet okumuştum konuyu hatırlayamadım.iyi hadi sevindim

aynen tugay bey dediğiniz gibi eşiniz haklı ama bakılmadanda olmazki alınmış birkere.
eşiniz sevmiyormuki mubişleri

Tabiki şuanda kuşları eşim sahiplendi isimlerini de esİm koydu ama genede bayan neticede nekadarda olsa ilginin hep kendi üzerinde olmasını istiyor
:D:D:D