petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yeni kafes??

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve Nilgün BULUT tarafından 27 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Nilgün BULUT

arkadaşlar çifthanemi dikey tel olması sebiyle değiştim ve alacak bir kafes bulamadım en büyük olarak bu kafes dikkatimi çekti bende bunu aldım ama daha kuş gelmedi.kasımda gelecek.sizinde değerli yorumlarınızı almak istedim

#1 Nilgün BULUT, 27 Ekim 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 6 Aralık 2013
  2. kartall82

kartall82 Guest

Kafesin hayirli uğurlu olsun inşallah birdaha kusun yaralanmaz

3. Nilgün BULUT

teşekkür ederim tugay bey bu sefer tüm önlemleri aldım sivri olan telleri bir bir kıvırdım

4. kartall82

kartall82 Guest

İyi yapmışsin valla ben evde hanımla sürekli kuşlar yüzünden kavga ediyorum kuşları aldıktan sonra eşim ve kızımla eskisi gibi ilgilenmiyorum diye belkide hakli ama bu zavali güzelmi güzel hayvanı aldigin zamanda bakacaksi yoksa almanın bir kıymeti yok sonuçta hayvan dört duvar arasinda sen ne verirsen onu yer içer aksi taktirde ölüp gider

5. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    yeni kafesiniz hayırlı olsun. ben profil fotonuzu görünce kuşuda aldınız zannettim. bu arada bugün çift haneyi almaya gittim şansıma pazar kapalıymış petshop. hürrem de rahatsızlanınca soğudum herseyden.

6. Nilgün BULUT

hadi yaaaa geçmiş olsun arkadaşım.biranönce kavuşur umarım sağlığına o iyi olsunda gerisi teferruat

7. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    öyle şükür biraz daha iyi şimdi hiç değilse yem yedi ve atık tünekte duruyor ama hala halsiz. büyük ihtimal petshop da ac ve soğukta kalmış.

8. Nilgün BULUT

aynen tugay bey dediğiniz gibi eşiniz haklı ama bakılmadanda olmazki alınmış birkere.
    eşiniz sevmiyormuki mubişleri

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:47 -->-> Daha önceki mesaj 22:47 --

hımmm evet okumuştum konuyu hatırlayamadım.iyi hadi sevindim

9. kartall82

kartall82 Guest

Sayfayı Paylaş