Karadeniz Pet

Yeni Kafesiyle paşa :)

• Konbuyu başlatan OğuzErler
  • Başlangıç tarihi
O

OğuzErler

Guest
Merhabalar arkadaşlar birsüredir takip ettiğim hagen vision s01 kafesi sonunda aldım ve gerçekten memnunum aşırı büyük en küçük modeli olmasına rağmen. Kuşumun ismine yakışır bir kafes oldu paşama layık bir saray :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:00 -->-> Daha önceki mesaj 10:58 --

sy9ydu6u.jpg
a2ateraz.jpg
yqe6ejyz.jpg
2u8upupu.jpg
maşşallahlarınızı eksik etmeyin :)

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hayırlı olsun.. güle güle kullan..

Teşekkür ederim hepinize 3.mevki dar değil baya baya geniş ve kuş içinde istediği şekilde hareket edebiliyor ki bu kafeste yaklaşık 6 tane kuşa bakabilirsin deneyim derken nasıl yani. Tanıdığım bir petshop tan 150 ye aldım

hayırlı olsun bu kafeslerde yuvalık için yer varmı yada olan çeşitleri varmı ?

güzelmiş ya.. fiyatı benim icin biraz tuzlu geldi.. yavruları ayırdıgımızda ideal bir kafes olurdu benim icin..

45,7 cm(Boy) x 35,6 cm(En) x 50,8 cm(Yükseklik)

Bana dar gibi geliyor. Deneyim derken, gözlemleriniz kadarıyla kuşun kafesteki davranışı ve adaptasyonuyla ilgili

Daha da mutlu emin olun . Yuvalık olayına gelince hagen vision un yavruluğu var ayrı satılan

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:58 -->-> Daha önceki mesaj 11:53 --

fiyatı ucuza aldım ben normalde 200-240 ve sitelerde ucuz

Hayırlı olsun. Tanıdık petshopdan 110 TL aldım.
Elinde 1 adet daha vardı.
İstanbul kozyatagında. Dileyen olursa bilgi veririm.

üzülerik söylüyorum ama yuvalık takmak için yeri yok ya içeri takacaksiniz yada benim gibi telleri keseceksiniz

Resimlerden net anlaşılmıyor. Bu kafeste yuvalık için yer var doğrumudur ?
YAni klipsle takıyoruz ok burada sorun yok . Yuvalık giriş için kafeste özel bir yer mevcutmu?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:15 -->-> Daha önceki mesaj 12:14 --

üzülerik söylüyorum ama yuvalık takmak için yeri yok ya içeri takacaksiniz yada benim gibi telleri keseceksiniz

sanırım cevabı buldum.

Maşaallah Paşaya ve size mutluluklar ;)

Geri