Karadeniz Pet

Yeni Katildim

• Konbuyu başlatan Bulut YILDIZ
  • Başlangıç tarihi
B

Bulut YILDIZ

Guest
Merhaba arkadaslar ben telefonda muhabbet kuslari hakkinda gezinirken bu siteyi buldum misafir olarak girdigimde herkes birbirine yardim ediyor tun sıkıntılarini cozebiliyorlar dedim ve bende bo foruma katildim umarim iyi vakit geciririz. :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çok işine yarıcak bu site merak ettiğin bilmediğin herşeyi sorarsın cevapsız kalmaz :) hoşgeldin.

Hoş geldiniz Keyifli zamanlar geçirmeniz dileğiyle.
Ben bu foruma ilk kayıt olduğumda hiç bir şey bilmiyordum sadece bu forumdan öğrendim ve hastalıkları bu forum sayesinde düzelttim :) Buradan [MENTION=1]Muhammet ÇELİK[/MENTION] Abime Bu forumu açtığı için Teşekkür ederim :)

Hoşgeldin keyifli sohbetler burdaki dostluğu başka yerde bulamazsın :rolleyes:

Hoşgeldiniz foruma

Hayırlı olsun üyeliğin.
Hoş geldin, keyifli sohbetler..

Çok işine yarıcak bu site merak ettiğin bilmediğin herşeyi sorarsın cevapsız kalmaz :) hoşgeldin.

Hoş geldiniz Keyifli zamanlar geçirmeniz dileğiyle.
Ben bu foruma ilk kayıt olduğumda hiç bir şey bilmiyordum sadece bu forumdan öğrendim ve hastalıkları bu forum sayesinde düzelttim :) Buradan [MENTION=1]Muhammet ÇELİK[/MENTION] Abime Bu forumu açtığı için Teşekkür ederim :)

Hoşgeldin keyifli sohbetler burdaki dostluğu başka yerde bulamazsın :rolleyes:
Hepinize tesekkur ederim simdiden gorebiliyorum ilerde ne kadar yardim alabilecegimi saolun:)

hoş geldiniz keyifli forumlar

hoşgeldiniz formumuza umarım keyifli vakit geçirsiniz bizler gibi...

Hosgeldiniz keyifli vakitler gecirirsiniz umarim

Son düzenleme:
Tesekkur ederim Furkan bey adaşız ben ismimi Furkan koyamadim malesef forumda varmi o isim herhalde sizdiniz;)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Herkesin birbirinden öğrenecek çok şeyi var. Aramıza hoşgeldiniz gücümüze güç kattınız (=

Tesekkur ederim Sena Hanim

Hosgeldini keyifli forumlar

ben de yeni üyelerden biriyim. Çözemediğim iki problemim oldu çünkü ve hala daha ne yapacağıma dair cevap alamadım. Lütfen yardımcı olun.

4 aylık erkek bir muhabbet kuşum var şuan. eve geleli 5 gün olmuştu kafesten dışarı çıkardım ama o 5 gün boyunca elime az çok alıştırdım kafesin kenarlarına koyup konuşarak. Fakat şimdi kafeste durmak istemiyor. Kafesi büyüttüm ben de ama tavsiyesi olan varsa çokkkk mutlu olacağım .

diğer sorun ise yeni kafesteki (Hagen vision) suluğu tanımadığı için suyla ıslanıp duruyor. Kalerifere yakın bi yere koydum fakat buna bir çözüm sunabilecek olan varsa sevinirim.
teşekkürler şimdiden :)

4 aylik muhabbet kusunu eline alistirman azda biseyde olsa buyuk bir basari olmus bazi suluklar oluyor su icecgi yer gagasindan cok az buyuk o suluklardan alirsan sorun olmaz Vision kafes almanda cok iyi olmus

Geri