Karadeniz Pet

yeni kuslarim

• Konbuyu başlatan matrax52
  • Başlangıç tarihi
Ikiside 1 yasina yakin veya en fazla 1 yasinîn biraz uzerinde ikiside kizismisa benziyo yuvalik tak derim

Bu arada tahta tünelleri in uzeindeki yapistirici madde sillikômu nedir o Kuslar icin zararli olabilir tunekerin sade tahta olmali

Son düzenleme:
Ikiside 1 yasina yakin veya en fazla 1 yasinîn biraz uzerinde ikiside kizismisa benziyo yuvalik tak derim

Bu arada tahta tünelleri in uzeindeki yapistirici madde sillikômu nedir o Kuslar icin zararli olabilir tunekerin sade tahta olmali

Tesekkurler yuvalik kafesin kendinde var zaten diger konularimda resmi var tahta kafes kuslari askabattan aldim irkini o yuzden merak ediyorum o tunekteki bant abim yapmis ahsap merdiven var onu kemiriyolar diye ben geri soktum

yerli ikisi de

Dişi sağlıklı ve güzel bir dişiye benziyor..

kuşlar bir yaşın dan fazla dişi kızışmış yuvalık tak derim yerli takıma benziyor benim düşüncem.gayet sağlılklılar

Birkac gündür iyi anlasiyolar opusuyolar kovalamaca oynuyorlar disinin kanatlari ve kuyrugu asagi dusuk gibi bu aralar yumurta olabilir diye düşünüyorum yalniz yuvaliga hic bakmiyorlar

ikiside lokum gibi yerli kuşlar,bekletmeden yuvalığı tak derim

Yuvalik kafeste sabit duruyor her zaman disinin kanatlari ve kuyrugu asagi dusmeye badladi 3 gundur sirti biraz kambur yumurta var gibi ama yuvaliga hic bakmiyor

1 yaş civarı yerli bence de. güzel kuşlar yavrularını da alırsınız inşallah.

Herkes yerli demiş ama bence bu kuşlar Türkmen :) Sonuçta Aşkabat' tan almış.
Yalnız kafesteki tünek sayısını biraz azaltın sizin kafes çok karışık daha çok yavru kuşlar için gezip oynamalık : )

Herkes yerli demiş ama bence bu kuşlar Türkmen :) Sonuçta Aşkabat' tan almış.
Yalnız kafesteki tünek sayısını biraz azaltın sizin kafes çok karışık daha çok yavru kuşlar için gezip oynamalık : )

3 tane tunek 1 merdiven var en sevdikleri sey merdiven zaten surekli kemiriyorlar kafes 1 metre ufacik kafeslerde bile 2 tunek oluyor
Kafesin fotoğrafi

http://hizliresim.com/VpEBoZ

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri