petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni kuşum ısırıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve tpanke tarafından 31 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. tpanke

tpanke Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar yeni erkek kuşum var 4-5 aylık kadar geleli 3 gün oluyor elimi kafesin dışından tanıtmak istiyorum ele alıştırmanın ilk adımı olarak biyerde okumuştum sanırım bu siteydi hatırlamıyorum. Kuşum çok agresif kafesin telleri arasından elimi ısırmaya çalışıyor kafesin dışından marul uzatıyorum saldırır gibi ısırıyor elimi kafesin içine soktuğumda yaklaştırdığımda ağzını açıyor ısıracağını hissettiğim için konması için zorlamıyorum sizce kendiliğinden geçer mi alıştıkça yoksa ilgilenmelimiyim. Isırması hariç hiçbir sorunu yok beslenmesi kafes içinde hareketli olması ve ötmesi ilk 3 günden insanı şaşırtıcak düzeyde. Sizce kuşum çok mu agresif gaga taşını bile saldırır gibi ısırıyor ve ara sıra tellerin arasından gagasını dışırı çıkarıyor.

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    Elinden yem yedirmeyi dene..
    Akşam yatarken yemlikleri çıkarırsın. Ertesi sabah saat 11:00 gibi avucuna çok az yem koyup kafesin içine sokarsın. Isırırsa 1 saat sonra tekrar denersin. Elbet gelip yiyecektir.
    Daha çok zorlamayıp yemlikleri takarsın. Birkaç gün sonra yine denersin.

3. tpanke

tpanke Member

Beğenileri:
    0
    Elimden yem yedirdim. Marul yedirdim ilk başta yine saldırır gibi ısırdı sonra normal yedi

4. Anıl ATIŞ

Anıl ATIŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    27

Sayfayı Paylaş