petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni kuşum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve LimonKuşu26 tarafından 18 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. LimonKuşu26

LimonKuşu26 New Member

Beğenileri:
    0
    <Merhaba Forumda Yeniyim Doğru Düzgün Yerde Konu Açamadıysam Kusura Bakmayın>:eek:
    Benim asıl konum geçenlerde (3-4 ay önce) Mabiş :D adını verdiğim bir kuş aldık erkek yavru-erişkin bişey :D Bi tane dişimiz vardı zaten adı Misli (Misket Limonu) Ona eş aldık :3
    Evede alışmıştı herşey normaldi... Benim Misli Kefeste ötüyo kur yapıyo flan Mabiş hiç oralı olmuyo bende dedim kendi kendime ya dur bi heralde daha alışmamıştır Misli'me diye düşündüm.. Ama iyice inceleyince hadi taviz vermeyi geç kuş herzaman hafif kabarık kafa normal gözler bi kapatıyo uyuyomu nabıyosa çıt çıkınca açıyo bakınıyo sonra geri kapanıyo gözler :( Endişeliyim Her zaman böle :(

2. Dogus

Dogus Member

Beğenileri:
    0
    Foto atarsan yardımcı olmaya çalışabiliriz.

3. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Hayırlısı olsun. Fotoğraf paylaşırsan bir bakalım.

Sayfayı Paylaş