petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni Kuşumun Su İçtiğini Göremiyorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ALPER KOÇAN tarafından 17 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. ALPER KOÇAN

Merhabalar, yeni aldığım 2 aylık kuşum su içmiyor. Yemliğine de gitmedi, 4-5 saat takip ettim sadece ballı krakerini kemiriyor. Kuşun kafesi içindeki yemlik-suluk v.b. noktaları tanıması için yapılacak bir şey var mı? Suluğu tüneğinde fotoğrafta göründüğü gibi. Cevap ve önerilerinizi bekliyorum, saygılar.

2. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Kuş yavru haliyle yeni evinde etrafı tanımaya çalışıyor. 1 2 gün bir şey yiyip içememesi normal

3. ALPER KOÇAN

Sorun yok diyorsunuz. Merak ettiğim suyun yerini falan bilir değil mi susayınca =) Kuşa eziyet etmeyelim.

4. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    kuşunuz yeni olduğu için su içmemesi yem yememesi normal henüz ortama alışması lazım ayrıca tahta tünek kullanmanız daha sağlıklı

5. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Birkaç gün sonra cin gibi olur merak etme

Sayfayı Paylaş