Karadeniz Pet

yeni muhabbet kuşu alacağım ama sorunlarım var

• Konbuyu başlatan halil karagöz
  • Başlangıç tarihi
H

halil karagöz

Guest
hocam sorunum şu benim evimde salonda 7/24 televizyon açık odama koymak istiyorum ama fazla ışık almıyor lamba yaksam orda rahat edermi not: yeni alıcam kuşu ilk defa bakıcam

En çok nerde oturuyorsanız o odaya koyun. İnsanların içinde olsun çabuk alışır. Yalnız kalmasın.

En çok nerde oturuyorsanız o odaya koyun. İnsanların içinde olsun çabuk alışır. Yalnız kalmasın.

hocam annemin çok günleri oluyo genelde odamda ev halkı çok vakit geçirir yani alışması kolay olur herhalde kuşun zaten eve geldiğimde sürekli onunla ilgilenicem bidaha bakıp cevap verirsen sevnrm

Hocam Tavşanlıya Gelebilirmisin Sen Ben Tavşanlıdayım Bide Kaça Satıyosun Ben Onu Alabilirim Hiç Kuş Bulamassam Sen Bana Ulaşabileceğim Bir Adresini At :)

futbol hakemliği yapıyorum her hafta tavşanlıda maçlar oluyor bir şekilde teslim ederim sıkıntı değil kuş erkek alıştırmak için uygundur henüz bebek zaten daha

Hocam Tavşanlıya Gelebilirmisin Sen Ben Tavşanlıdayım Bide Kaça Satıyosun Ben Onu Alabilirim Hiç Kuş Bulamassam Sen Bana Ulaşabileceğim Bir Adresini At :)

bu kuş 40 tl arkadaşım istersen şuan bundan başka satılık yavrum yok yeni çıkacaklar var

bu kuş 40 tl arkadaşım istersen şuan bundan başka satılık yavrum yok yeni çıkacaklar var
abi mavi kuş istiyorum ya pet şhopta buldum gibi haftaya burslulukları verecekler gidp almayı düşünüyorum ama beğenmessem seninkini alıcam

Geri