Karadeniz Pet

Yeni Muhabbet kusu aldim

• Konbuyu başlatan Eyüp AY
  • Başlangıç tarihi
E

Eyüp AY

Guest
merhaba arkadaslar yeni bir erkek muhabbet aldim 3 gündür hep kavga ediyorlar bunlarin yasinda sorun olur mu disi olan 1 yasinda erkek 6aylik tahmin ediyorum ve bunlar hangi cins ? alisirlar mi ve yumurta gelir mi ? Disi olani hep isiriyor kafaya konuyor omuz a konuyor ama ele hic gelmiyor ve cok iyi ucuyor. Erkek olani benden cok korkuyor sag sol´a carpiyor ve sol kanadi carptiktan sonra yarim acik birakiyor yaralandi mi ? daha yeni erkegi elime aldim yarim saat oksadim hosuna gitti cici kus diye sayikladim, konusmaya baslar mi böyle yaparsam? Kusura bakmayin klavye yurt disindan oldugu icin anca bu kadar oluyor, yardimlariniz icin simdiden tskler www.youtube.com/watch?v=45yyOCx3cqk

kuşlarınız eşli büyüdüğü için konuşmaz dişi 1 senelik bi kuşa 6 aylık çocuğu yaşında eş getirilmez :D en az erkek de 12 13 aylık olmalıydı yumurta alabilmeniz için eş olmaları gerek eğer öpüşürlerse veya birbirlerine bakım yaparlarsa eş olmuşlar demektir kafesin içinde döğüşüyolarsa buda eş olmadıkları anlamına gelir döğüşten kasıt yem yerken döğüşmeleri problem deil ama eğerki durduk yerde ciddi kavgalar varsa eş olmamış demektir dişiniz kızışmış erkeğin biraz daha var eğer kuşlarınızdan yumurta almak istiyosanız kesinlikle bırakmayın kuşları ve erkek kuşu yeni aldıysanız 1 1.5 hafta eve alışsın biraz zaman tanıyın ona

alışmaları için braz daha zaman tanımalısın onlara.erkek büyük olması lazım dişiden .sen tam tersinin yapmışsın

Geri