Karadeniz Pet

Yeni muhabbet kuşu :) :) - Cinsiyet - Yaş Nedir?

Hayro0

Meraklı Üye
Merhabalar,

1 Saat önce yeni muhabbet kuşu aldım.

Aldığım yerdeki abi 1 aylık, erkek, sağlıklı dedi bir de sizin görüşlerinizi alayım dedim.

Sizde yaşını, cinsini, sağlığını, ırkını söylerseniz sevinirim.
Bir de çok uyuyor. neden olabilir?

Herkesten yorum beklıyorum.

Fotoğraflar :

jumbo bu benim kuşun bi açık tonu en doğru olanı almışssın yanına benimki gibi bi eş alsan süper olur sağlıklı gözüküyor fakat şuan evi yabancılıyor zamanla alışır mutlaka eş al yanına yanlız hisseder sanki 4 aylık gibi duruyor
q4Oyqd.jpg
WV3o64.jpg

Kuş yerli erkek yavru kuş ;) yalnış bilgilendirme yapmayalım . Sağlıkla büyüsün

jumbo bu benim kuşun bi açık tonu en doğru olanı almışssın yanına benimki gibi bi eş alsan süper olur sağlıklı gözüküyor fakat şuan evi yabancılıyor zamanla alışır mutlaka eş al yanına yanlız hisseder sanki 4 aylık gibi duruyor
q4Oyqd.jpg
WV3o64.jpg

Bi eşi var zaten fakat o 7 aylık.

7 Aylığın eşi ölmüştü bende konuşsun diye böyle 1 aylık erkek aldım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:44 -->-> Daha önceki mesaj 18:42 --

Kuş yerli erkek yavru kuş ;) yalnış bilgilendirme yapmayalım . Sağlıkla büyüsün

Teşekkür ederim. yaşı hakkında bir bilgin var mı?

umarım güzel bir çift olurlar ve çiftleşirler bende 2 gündür uğraşıyorum ama pek mümkün olmadı :)

zorla çiftleştirmeye çalışmayın. kendinizi onun yerine koyup tanıdığınız en çirkin kızla (yada erkekle) evlendiğinizi hayal edin. bu arada en az 6-7 aylık o erkek.

umarım güzel bir çift olurlar ve çiftleşirler bende 2 gündür uğraşıyorum ama pek mümkün olmadı :)

Biri 7 aylık biri 1 aylık mümkün değil :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:08 -->-> Daha önceki mesaj 19:08 --

zorla çiftleştirmeye çalışmayın. kendinizi onun yerine koyup tanıdığınız en çirkin kızla (yada erkekle) evlendiğinizi hayal edin. bu arada en az 6-7 aylık o erkek.

Ciddi misin?

evet 1 aylık olması mümkün değil zaten :D

bu çabuk konuşur. ele alışmış bile

6 -7 aylık değl fiyatı ne kadar? Kafeste benim kinden kafesinekadara aldın?:)

Sence kaç aylık kuşum?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:31 -->-> Daha önceki mesaj 19:31 --

aynen alalı 2 saatmi ne oldu. fakat sen 6-7 aylık diyorsun o aylıktakilerde zor konuşur ama bence oyle değil kafamı karıştırdın :)
1 ay aylık değil o imkanı yok en az 4 aylık o

2.5-3 aylık saçmalamayın ne 7 aylığı daha çeresi mor yavru bu kuş çok güzel maşallah:)

6 -7 aylık değl fiyatı ne kadar? Kafeste benim kinden kafesinekadara aldın?:)

Sence kaç aylık?

Kafesi 50 liraya aldım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:47 -->-> Daha önceki mesaj 19:45 --

2.5-3 aylık saçmalamayın ne 7 aylığı daha çeresi mor yavru bu kuş çok güzel maşallah:)

Adam 1 aylık vermişti eminmisin o kadarlık olduğuna?

Salıncağına bile tırmanamıyor kuş.

Eminim 1 aylık değil.

Son düzenleme:
Geri