Karadeniz Pet

Yeni muhabbet kusu

Elifvekopuk

Meraklı Üye
Arkadaşlar benim 5 aylık erkek muhabbet kusum var şimdi de yeni ondan büyük erkek muhabbet kuşu geldi bişey olur mu kafesleri ayrı olacak ama kıskanır mi ne yapmam lazım bana bi akıl verin

Size çok bağlıysa kıskanabilir. Eğitmek istiyorsanız ayrı odalarda tutun..

Sana bağlı ise sana olan ilgisini kaybetmez aynı kafesede koyabilirsin kuzenimin öle bir deneyimi olmuştu ama ikisinede aynı anda aynı ilgiyi göstermen lazım pek büyütülcek bir şey değil anlaşamıyorlarsa ayırırsın ilk 1 hafta anlaşamayabilirler

Sana bağlı ise sana olan ilgisini kaybetmez aynı kafesede koyabilirsin kuzenimin öle bir deneyimi olmuştu ama ikisinede aynı anda aynı ilgiyi göstermen lazım pek büyütülcek bir şey değil anlaşamıyorlarsa ayırırsın ilk 1 hafta anlaşamayabilirler
Kafesleri ayrı olacak zaten insallah bişey olmaz ya

Kafesleri ayrı olacak zaten insallah bişey olmaz ya

Hiçbirşey olmaz , size alışık kuş size ilgisini niye kaybetsin , sonuçta yanına eş atmıyorsunuz gelen kuş erkek .

Hiçbirşey olmaz , size alışık kuş size ilgisini niye kaybetsin , sonuçta yanına eş atmıyorsunuz gelen kuş erkek .
Sizde haklisniz bide çok dovusurler diye korkuyodum benim kuş küçük gelecek olan büyüktü çünkü bugün yan yana koyduk küçük olan büyüğü dovuyo

Sizde haklisniz bide çok dovusurler diye korkuyodum benim kuş küçük gelecek olan büyüktü çünkü bugün yan yana koyduk küçük olan büyüğü dovuyo

Ayrı kafeslerde dursunlar. Hiçbirşey olmaz ne bu telaşınız. Ne size ilgisi azalır ne de kıskanır.

bende aynı durumu yaşadım şuanda iki tane erkek kuşum var ve gayet iyi geçiniyorlar ancak ayrı kafesteler ayrı olmalrı daha iyi oluyor siz kuşunuza ilginiizi azaltmadıgınız sürece oda size azaltmayacaktır başlarda biraz hırçın sert davranabilir kıskançlıktan dolayı ancak alışacaklardır ikisinide aynı zamanlarda dışarı cıkarın dışarda anlaşmaları ve alışmları daha kolay oluyor kafestekinden ki benim evdeki kuşum konuyrdu unutur dediler ama unutmadı hattta diğer gelene bile öğretti

Geri