Karadeniz Pet

Yeni muhabbet kuşu

Neden ki dişi erkek farketmez bence eğitmek için diyorsanız benim kendi çiftimin yavrusu var şuanda 1 yaşında kızışmış dişi ve kendini sevdiriyor ele omza konuyor elden inmiyor. Önemli olan dişi erkek olması değil gerekli sevgiyi ilgiyi verdikten sonra her türlü eğitebilirsiniz.
Buyrun bunlarda birkaç ay önceki fotoğrafları şuanda kızışmış durumda sağlıklı bir dişi .
Ekli dosyayı görüntüle 35645Ekli dosyayı görüntüle 35646

Genelde erkek kuşlar daha konuşmaya yatkın falan olur ya ondan şey yapıyorum yani

Genelde erkek kuşlar daha konuşmaya yatkın falan olur ya ondan şey yapıyorum yani
Dediğim gibi dişi yada erkek olmasını o kadar gözünüzde büyütmeyin bu kuş dişidir çok zor konuştururuz yada bu kuş erkek çok kolay konuştururum gibi düşünmeyin. Dediğim gibi herşey sizin göstereceğiniz ilgi alaka sevgiyle gerçekleşir. Birçok konuşan dişi kuş gördüm ben. Siz yeter ki ilgi alaka gösterün zamanla başaracaksınız. Ayrıca dişide olsa erkekte olsa konuşturmak bir hayli zor baya uğraşmak gerekiyor. Hayırlı günler

Dediğim gibi dişi yada erkek olmasını o kadar gözünüzde büyütmeyin bu kuş dişidir çok zor konuştururuz yada bu kuş erkek çok kolay konuştururum gibi düşünmeyin. Dediğim gibi herşey sizin göstereceğiniz ilgi alaka sevgiyle gerçekleşir. Birçok konuşan dişi kuş gördüm ben. Siz yeter ki ilgi alaka gösterün zamanla başaracaksınız. Ayrıca dişide olsa erkekte olsa konuşturmak bir hayli zor baya uğraşmak gerekiyor. Hayırlı günler
Desteğin için çok teşekkür ederim hayırlı günler

Kuşun konuşması neden bu kadar önemli?bunu hep merak etmişimdir.konuşmasada size alışkın olursa iyi bir evcil hayvan olur.

Geri