petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yeni muhabbet kusum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve FurkanUysal tarafından 29 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. FurkanUysal

FurkanUysal New Member

Beğenileri:
    0
    IMG 20150129 212953 - Hızlı Resim Yükle Resim Upload İnternette Paylaş foto image yükle
    IMG 20150129 213015 - Hızlı Resim Yükle Resim Upload İnternette Paylaş foto image yükle

Arkadaşlar yeni muhabbet kuşum Nasil sizce yaşı ve cinsiyeti nedir. Adam 2-3 aylık erkek dedi. Geldiğinden beri saat 6 civarı getirdim eve, 1 kere otmedi. Ve kuyrugu hafif titriyor. Bazen gagasını açıp kapıyor sanki ağzında birşey var böyle ses çıkıyor. Özellikle ben cici kus diyince. Elimi bir kaç kare kafesine soktum tabi doğal olarak gelmedi ama sabredicem. Her neyse yorumlarinizi bekliyorum :)

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Maşaallah çok güzel bir yavru benim de gördüğüm kadarıyle erkek. Keyifli hobiler güzel bir yavru sahiplenmişsiniz

3. FurkanUysal

FurkanUysal New Member

Beğenileri:
    0
    Çok teşekkür ederim :)

4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    268
    Maşallah güle güle büyütün kuşunuzu (yaş ve ırk konusunda söylenenler doğru gibi) ilk geldiklerinde çekingen ve ürkek olmaları normal zamanla ortama ve size alışacaktır iyi hobiler

5. ByUgur

ByUgur New Member

Beğenileri:
    0
    Bu erkek ve sirin bisi :D yasi daha 1.5 2 aylik bence cunku benim kusumun gagasida ayni benimki erkek ayni renk gaga bu 2 3 ay sonra bildigin mavi olcak zaten cok guzel ayrica :)

Samsung Galaxy S4

6. FurkanUysal

FurkanUysal New Member

Beğenileri:
    0
    Çok teşekkür hocam :)

7. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    maşallah güzel bir erkke

Sayfayı Paylaş