Karadeniz Pet

yeni muhabbet kusum

FurkanUysal

Yeni Üye
IMG 20150129 212953 - Hızlı Resim Yükle Resim Upload İnternette Paylaş foto image yükle
IMG 20150129 213015 - Hızlı Resim Yükle Resim Upload İnternette Paylaş foto image yükle

Arkadaşlar yeni muhabbet kuşum Nasil sizce yaşı ve cinsiyeti nedir. Adam 2-3 aylık erkek dedi. Geldiğinden beri saat 6 civarı getirdim eve, 1 kere otmedi. Ve kuyrugu hafif titriyor. Bazen gagasını açıp kapıyor sanki ağzında birşey var böyle ses çıkıyor. Özellikle ben cici kus diyince. Elimi bir kaç kare kafesine soktum tabi doğal olarak gelmedi ama sabredicem. Her neyse yorumlarinizi bekliyorum :)

Maşaallah çok güzel bir yavru benim de gördüğüm kadarıyle erkek. Keyifli hobiler güzel bir yavru sahiplenmişsiniz

Maşallah güle güle büyütün kuşunuzu (yaş ve ırk konusunda söylenenler doğru gibi) ilk geldiklerinde çekingen ve ürkek olmaları normal zamanla ortama ve size alışacaktır iyi hobiler

Bu erkek ve sirin bisi :D yasi daha 1.5 2 aylik bence cunku benim kusumun gagasida ayni benimki erkek ayni renk gaga bu 2 3 ay sonra bildigin mavi olcak zaten cok guzel ayrica :)

Samsung Galaxy S4

maşallah güzel bir erkke

Geri