Karadeniz Pet

Yeni Sahiplendim

venomtr

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar iyi günler. Aşağıya resmini koyduğum kuşumun türü cinsi yaşı ve ırkı nedir yardımcı olabilir misiniz? Teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• DSC_0096.JPG
    DSC_0096.JPG
    1.8 MB · Görüntüleme: 74
Kuşçu dişi olduğunu söyledi ama bunların cereleri pembe olan da erkekmiş sanırım.türünü falan sormayı unuttum. gözleri kırmızı

Evet cereleri pembe olan sanırım erkekmiş bunlarda :d ilginç birşey

Ceresinin yakından çekilmiş fotoğrafı.

Ekli dosyalar

• DSC_0100.JPG
    DSC_0100.JPG
    1.7 MB · Görüntüleme: 55
kuşçu doğru demiş dişi bir kuş bence burun deliklerinin etrafı belirgin beyaz halka var gibi.

Merhaba arkadaşlar iyi günler. Aşağıya resmini koyduğum kuşumun türü cinsi yaşı ve ırkı nedir yardımcı olabilir misiniz? Teşekkür ederim.
lutino olduguna eminim fakat cinsiyetini tam cozemedim yasi kucuks ebuyudukce koyu pembe mor olursa erkektir boyle kalirsa disi gibi sanki

Yorumlar için teşekkürler :) cinsiyet halen çözülemedi :))

Bekleyelim o halde :) Bu arada birşey daha soracağım. Kuşun dışkısı normaldi son 2 dışkı ishal gibi. Bu yeni aldığım için mi oluyor aceba? ortam değiştiği için tepki veriyor sanırım?

cere mat renkte ise dişi, parlak ve kirli beyaz ya da beyaza yakın pembe ise erkek.

Beyaza yakın pembe renkte o halde erkek bu dişi değil

Burun deliklerinin çevresi beyaz mı? Fotoğrafta öyle görünüyor. Bence dişi :) ilk zamanlar ishal normal siz tuzsuz ve yağsız haşlanmış patates yedirebilirsiniz.

Geri