Karadeniz Pet

yeni şişko jumbo damızlıgım

• Konbuyu başlatan Rıdvan ŞAHİN41
  • Başlangıç tarihi
R

Rıdvan ŞAHİN41

Guest
bu kuşu nası l zayıflatırm :)
aBGPg7.jpg

MAŞALLAH valla nasıl zayıflatırsın bilmem ama zolanırsın o kesin :)

Bence gun boyu uçurun derim :) maşallah.

uçmuyoki şişmanlıktan :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:42 -->-> Daha önceki mesaj 00:29 --

arkadaşlar birde bir sorunum var kuşun popo sunun hemen üstünde yumurta kadar 1 şişkinlik var acaba bu urmudur yaglanmadanmıdır çiftlrşmesini etkilermi acaba
nGW5GV.jpg

rd2mja.jpg

Kafesin muhtarı :D nijer vs. yağ yapıcı tohumlar vermeyin vede uçma antremanları yaptırın hareketsiz kalmasın çokta zorlamayın kalpten gitmesin. İnşallah bi hastalığı yoktur ama hasta gibi duruyo..

bu kuş değil tavuk :D

kuşları eş tutturmayın şimdilik yoksa yumurta sıkışmasından ölür belki kuş yumurta sıkışması şişko kuşlarda daha çok oluyor :)

Benim tavsiyem kuşu geri vermen.Bu yağlanmayla kuşu ne eşe atabilirsin nede düzgün besleyebilirsin.Yumurta sıkışmasından ölmez ama yuvanın dışında tuvaletini yapmak isterken yumurtayı yere bırakır.O farkı ayıramaz yani.Çok hatalı bir seçim olmuş.

Suyuna limon damlat. 10 damla kadar. Ve sürekli uçurun. Ucmasa da kafesin dışında da olsun.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

geçmiş olsun bu tür sıkıntılar dikkatsiz bakım ve beslenmeden oluyo bu kuş obez :) zayıflarmı bir ihtimal var oda şansınıza kalmıs banada zamanında bu şekil bir tepeli verildi zayıflatmam için ne yaptıysam basaramadım oda kadar salmada bakıyodum :) en son bi gün pes ettim bir daha ilgilenmedim günden güne topladı kendiliğinden şansınıza kalmıs birde sabır iyi forumlar