Karadeniz Pet

Yeni ve ilk muhabbet kuşum

drakker96

Yeni Üye
Merhabalar. 2 gün once bir muhabbet kuşu sahiplendim.Yaklasik 5 gün once yeme düşmüş. Anlayacaginiz daha yavru. Ele falan geliyor. Omzumda duruyor fakat 2 gündür 1 kere bile ötmedi. Elimden falan da yem yemiyor. Bir yere koyuyorum orada duruyor. Ucuşmuyor . Bu normal midir ? Kendimi ona nasil alistirabilirim. Kafes düzeni nasil olmali. Ve ozellikle tavsiye ettiginiz bi vitamindir, antiparazittir falan bi marka varsa yardimci olur musunuz ?

Merhabalar. 2 gün once bir muhabbet kuşu sahiplendim.Yaklasik 5 gün once yeme düşmüş. Anlayacaginiz daha yavru. Ele falan geliyor. Omzumda duruyor fakat 2 gündür 1 kere bile ötmedi. Elimden falan da yem yemiyor. Bir yere koyuyorum orada duruyor. Ucuşmuyor . Bu normal midir ? Kendimi ona nasil alistirabilirim. Kafes düzeni nasil olmali. Ve ozellikle tavsiye ettiginiz bi vitamindir, antiparazittir falan bi marka varsa yardimci olur musunuz ?
Sürekli onla ilgilenin elinizden yem yedirin sizden korkmasin ara ara mama yaparak verin veya hazır mamalar var onlardan alın onu verin ak dari dal dari ve aspur alın onlar şu an en rahat yiyebilecegi yemler kafes tabanında bir mama kabi yada ona nbenzer bir şeye koyun sulugu alt tarafa takın ve gunluk tazeleyin multivitamin olarak her vitaminin olduğu bir ürün seçin haftada bir sirkeli şu verin iç parazitleri için diaeyzm 256 adlı bir prebiyotik var en küçük boyundan alın onu verin vitaminle birlikte tunek leri tahta kullanın ve bolca salın uçarak kendine gelsin odayı tanısın hava akimindan koruyun benim aklima gelen bunlar iyi beslemeler

SM-T332 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Keyifle beslersiniz inşallah

Geri