Karadeniz Pet

Yeni yavrulara yorum lütfen...

• Konbuyu başlatan cagatay cicimen
  • Başlangıç tarihi
C

cagatay cicimen

Guest
Merhaba arkadaşlar resimlerdeki mavi olan yaklaşık 2 haftadır bizimle,ırk için yerli ve cinsi için dişiye dönebilir dediler..Beyaz olan ise 2 ekim 2014 de yumurtadan çıktı,yaklaşık 37 günlük.Anne çek-hollanda kırması baba ise orjinal hollanda.İst kağıthane 'den bir üretici arkadaştan getirttim.Ancak cinsi için tereddütteyim.Yavrular için yorum ve fikirlerinizi bekliyorum,maşallahınızı eksik etmeyin :) teşekkürler....

Loq0Vb.jpg

q2XnoQ.jpg

b4oRz0.jpg

025AMo.jpg

ynO977.jpg

66zGA3.jpg

R65R7a.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:15 -->-> Daha önceki mesaj 07:31 --

Admin arkadaşlardan bir ricam olacak... konuyu Soru ve Cevaplarımız bölümüne taşıyabilirmisiniz??? daha öncede orada konu açmıştım, sorulara daha hızlı cevap alabildim...

Maşaallah güzel kuşlar beyaz erkek mavi dişi ve yavrular ayrıca beyaz ilerde iri bir erkek olacak inşaallah

teşekkür ederim arkadaşlar ,yorumlar için.....

Güzel kuşlar, mavi olan dişi büyük ihtimalle.. Güle güle besleyin :)

Kagithane nin neresinde bu uretici? Forumdan biri mi?

Çok güzeller maşallah allah nazarlardan sakınsın :)

facebook ta muhabbet kusu ev uretimi yazın veya 0537 8964167 nolu tel nosundan Adem'e ulaşabilirisniz..kaliteli ve çok sağlıklı kuşları var..

massalllah cok guzel kuslarınız allah uzun omur wersın

beyaz cins: dişi
mavi cins: erkek
cok güzeller daha yavrular . cicikolar sizi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:13 -->-> Daha önceki mesaj 07:11 --

Allah nazardan saklasın. Allah uzun ömür versin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:13 -->-> Daha önceki mesaj 07:13 --

maşallah çok tatlılar

Geri