petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yer dğiştirme psikolojisi - ishal

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hakan ŞAHİN tarafından 20 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Hakan ŞAHİN

Hakan ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    Dayıma aldıgım muhabbet kuşu yer değişikliğinden dolayı ishal olmuş o da hemen önceki kullandığı ishal ilacını suyuna damlatmış. Ek olarak akşam suyuna kürdan ucu kadar türk kahvesi koymasını ve haşlanmış patates vermesini söyledim. Az önce aradığımda patatesi yediğini suyu içtiğini ve dışkısında biraz düzelme oldugunu söyledi. Sese tepki v erdiğini fakat uyudugunu söylüyor. Şuan yapılabilecek bişe varmıdır? Herhangi bi ilaç akviyesine gerek varmı

2. ali sağlam

Beğenileri:
    0
    İshali ne derecede bilmek lazım, benim kuşum da yer değişikliğinden ishal oldu. Coxidin tedavisi uyguluyorum şuan.

3. Hakan ŞAHİN

Hakan ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    Peki hemen mi geçer yoksa kademe kademe mi. Dayım eskisine göre biraz daha iyi diyo.

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Kanarya yemi öneririm inşaallah keser

5. ali sağlam

Beğenileri:
    0
    Kesin bir şey söylemek zor, dışkılarının fotosunu görseydik ishali ne derecede olduğunu daha net anlayabilirdik. Eskiye göre iyiyse tedaviye devam etsin.

6. Hakan ŞAHİN

Hakan ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    Peki sağolun fotoğraf atma şansım olsaydı atardım.

7. Berkay ERDİNC

Berkay ERDİNC Well-Known Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    69
    kanlı ishal dahi olsa ıkı gune gecırır (ercefuryl )eczaneden alabılırsınız sabah aksam kusun agzına bır damla

Sayfayı Paylaş