petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeri değişen kuş

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve yigit72 tarafından 10 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. yigit72

yigit72 Member

Beğenileri:
    0
    S.a arkadaşlar bir arkadaşım yavru kuşu nu binek arabasi ile ortalama 10 saatlik yolculukla başka yere götürdü . Kuş simdi kabarık ve durgun 1 gündür yemesi İçmesi normal acaba hastalandımi arabada[​IMG]

2. fatih22222

fatih22222 Member

Beğenileri:
    0
    yem yiyorsa sıkıntı yok kabarık olması strese girmiştir ve yeni yerine alışmaya çalışıyordur. yiyip içiyorsa biraz rahat bırakın bir iki gün çok fazla ilgilenmeyin yeni ortamını keşfetsin...

3. yigit72

yigit72 Member

Beğenileri:
    0
    Kafasını kanadinin altina sokup uyukluyor korkutuyor oda bizi

4. Korhan KARAOREN

Korhan KARAOREN Active Member

Beğenileri:
    55
    Ben kuslarimi 5 saatlik mesafeye gotururken, surucu koltugunun on alt tarafina koyuyorum ve uzerini bir bez ile ortuyorum. Boylelikle ani isik degisimlerinden etkilenmiyor. Ayrica arabanin klimasini ve havalandirmasini da acmiyorum, hava akimindan etkilenmesin diye.Havalandirma icin kusa gore arabanin en uzak kosesonde ki cami ustten azcik acik birakiyorum. Yolculuga cikmadan once karnini iyice doyurmasini sagliyorum, bir de kafesinin icine bir adet dal dari asiyorum yolculuk icin.

5. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    269
    Yolculuk esnasında cereyana maruz kalmamaş ise stresten dolayı olabilir. Dışkısının normal olup olmadığını kontrol edin ishal yok ise birkaç gün içinde normale dönecektir.

Sayfayı Paylaş