Karadeniz Pet

Yeri değişen kuş

yigit72

Yeni Üye
S.a arkadaşlar bir arkadaşım yavru kuşu nu binek arabasi ile ortalama 10 saatlik yolculukla başka yere götürdü . Kuş simdi kabarık ve durgun 1 gündür yemesi İçmesi normal acaba hastalandımi arabada
GkM2Er.jpg

yem yiyorsa sıkıntı yok kabarık olması strese girmiştir ve yeni yerine alışmaya çalışıyordur. yiyip içiyorsa biraz rahat bırakın bir iki gün çok fazla ilgilenmeyin yeni ortamını keşfetsin...

Kafasını kanadinin altina sokup uyukluyor korkutuyor oda bizi

Ben kuslarimi 5 saatlik mesafeye gotururken, surucu koltugunun on alt tarafina koyuyorum ve uzerini bir bez ile ortuyorum. Boylelikle ani isik degisimlerinden etkilenmiyor. Ayrica arabanin klimasini ve havalandirmasini da acmiyorum, hava akimindan etkilenmesin diye.Havalandirma icin kusa gore arabanin en uzak kosesonde ki cami ustten azcik acik birakiyorum. Yolculuga cikmadan once karnini iyice doyurmasini sagliyorum, bir de kafesinin icine bir adet dal dari asiyorum yolculuk icin.

Yolculuk esnasında cereyana maruz kalmamaş ise stresten dolayı olabilir. Dışkısının normal olup olmadığını kontrol edin ishal yok ise birkaç gün içinde normale dönecektir.

Geri