petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yulaf ararken tüm yemleri döküyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Toprak Akalın tarafından 20 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. Toprak Akalın

Toprak Akalın New Member

Beğenileri:
    0
    Daha yeni versele lagaya geçiş yaptım, önceden şehire yeni geldiğim için yem bulamamıştım, kovadan yem kullanıyordum ama sipariş edip bir kilo versele laga bir kilo da vitakraft aldım. Versele lagayı doldurduktan sonra baktım tüm yemler akıllı yemliğin altında, sadece yulaf kabukları var. Elime birkaç tane alıp verdim saldırdı direkt yulafa. Darılara dokunmuyor, çok aç kalırsa yiyor sanırım. Ne yapmak lazım? Sevdiği şeyi yesin istiyorum.

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    277
    Alta döktüğü yemleri tekrar yemliğe boşaltın yulafları yendiği için mecbur kalan yeme alışacaktır.

4. Erdal Arıcan

Erdal Arıcan Active Member

Beğenileri:
    48
    Yulaf olmayan yem kullanın sade açık olarak yada kendiniz darıları karıştırın bence böyle yapın sonrasında dönersiniz yine.

5. Mustafa Sayar

Mustafa Sayar New Member

Beğenileri:
    0
    Bendede versele laga var.Dediginiz gibi bakiyorum hep yulaf kabuklari ile dolu.Digerlerine pek dokanmiyorlar.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

#5 Mustafa Sayar, 26 Nisan 2016
    Son düzenleme: 26 Nisan 2016

Sayfayı Paylaş