Karadeniz Pet

Yumurta 18 Günü Geçti Yavru Çıkmadı?

DarkredBlue61

Paylaşımcı Üye
İçi Dolu Ama Neden Hala Çıkmadı 30 Yazan 20 Gün Oldu Hala Çıkmadı 3 Yazanda 21 De Çıkması Gerek Ama Hala Bekliyorum Diğeri Boş Sanırım Onu Olmazsa Atarım Yavrular Çıkınca

Zko95V.jpg

o34Od9.jpg

lj5OQr.jpg

Bikaç gün daha kalsın cikmazlarsa almalısın kuşlar yorulur boşa

1 ve 3 resim çıkmaz daha. 2 ci yumurta için bşraz daha beklyin

Bence gelişmemiş ve boş yumurtalar.

Resimden Pek Belli Olmuyor Ama 2 Yumurta Garanti Dolu Diğeri Boşdur %99 Ama Yumurtalar Çıkmadığına Göre Çurumuşda Olabilir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:46 -->-> Daha önceki mesaj 15:45 --

Bikaç gün daha kalsın cikmazlarsa almalısın kuşlar yorulur boşa

İyi Ama Bu Kadar Zaman Yumurtalar Dolu İken Şimdi Neden Çıkmasınki Yumurtalar? Ne Olduda Çıkmadı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:47 -->-> Daha önceki mesaj 15:46 --

1 ve 3 resim çıkmaz daha. 2 ci yumurta için bşraz daha beklyin

Üstteki Resim Sıralamasına Göremi YOksa? 2. Yumurta 3 Haftaya Yaklaştı %90 Boş Sanırım O

Resimden Pek Belli Olmuyor Ama 2 Yumurta Garanti Dolu Diğeri Boşdur %99 Ama Yumurtalar Çıkmadığına Göre Çurumuşda Olabilir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:46 -->-> Daha önceki mesaj 15:45 --

İyi Ama Bu Kadar Zaman Yumurtalar Dolu İken Şimdi Neden Çıkmasınki Yumurtalar? Ne Olduda Çıkmadı

Dolu oldugu belli geçen gün başıma geldi benimde. Dİşi yumurtaya yatmaya başladı. Başka çiftim yumurtladı yavruları çıktı. Daha ilk dişinin yavruşlarını çıkmasını bekliyordum. Kontrol ettiğimde senin ilk resimdeki gibiydi yumurtalar. Ben gelişme yapmamış diye yorumluyorum.

Son düzenleme:
Dolu oldugu belli geçen gün başıma geldi benimde. Dİşi yumurtaya yatmaya başladı. Başka çiftim yumurtladı yavruları çıktı. Daha ilk dişinin yavruşlarını çıkmasını bekliyordum. Kontrol ettiğimde senin ilk resimdeki gibiydi yumurtalar. Ben gelişme yapmamış diye yorumluyorum.

Damarları Filan Sonuçta Gördüm İçi Doluda Gelişmemiş Diyorsun Yani NNeyse 1 Hafta Bekleyey,m Olmazsa

Resim sıralamasına göre dedim ben 1 ve 3 çıkmaz 2 olma ihtimali var gibi duruyor. 1 yumurta olmuştur ama gelişmemiş ölmüş bende de oldu.

Resim sıralamasına göre dedim ben 1 ve 3 çıkmaz 2 olma ihtimali var gibi duruyor. 1 yumurta olmuştur ama gelişmemiş ölmüş bende de oldu.

Bundan Öncekide Sanki Bunun Gibi Olmuştu Çıkmıştı Ama Peki Tşkler Zamana Bırakalım Bakalım Napıcaklar

Üstüne yatmamış olabilir o yüzden geç cikabilirler

Folluklu yuvalık kullansan böyle durumlarla karşılaşmazsın.
1de gelişim durmuş. 3. zaten boşmuş veya üstüne hiç yatmamış. 2 dolu. Çıkacak hayırlısıyla.
2. fotodaki yumurtaya ışıkla bakında içindeki gölgenin hareket ettiğini görmen gerek.

3 ü de çıkmaz. Hiç bekleme al yumurtaları. Yeniden yumurtlasınlar.

Tşkler 1 Hafta Daha Süre Vereceğim Ondan Sonra Alırım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:49 -->-> Daha önceki mesaj 14:47 --

Folluklu yuvalık kullansan böyle durumlarla karşılaşmazsın.
1de gelişim durmuş. 3. zaten boşmuş veya üstüne hiç yatmamış. 2 dolu. Çıkacak hayırlısıyla.
2. fotodaki yumurtaya ışıkla bakında içindeki gölgenin hareket ettiğini görmen gerek.

Folluklu Yuva Kafesim İçin Uygun Değil Maalesef Taban İçin Alabilirsem Ancak Normalde Yuvalığın İçinde Yumurtaların Bir Yere Toplanması İçin Tahta Vardı Ama Tutmak İstemedi Yuvalıkta Devamlı Çıkartmak İstedi Bende Aldım Böyle Kaldı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:30 -->-> Daha önceki mesaj 14:49 --

Arkadaşlar Levent Acarında Dediği Gibi 1i Çıktı Diğeri Çurumuş 1de Zaten Boşdu Belliydi :) Daha Yeni Çıktı Yumurtadan.Yumurtaları Attım İnşallah Sağlıklı yetişir Yavru :) [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] [MENTION=17811]Ayhan OTÇUOĞLU[/MENTION] [MENTION=18225]Mesbüş[/MENTION] [MENTION=17422]Caner ERGÜL[/MENTION] [MENTION=18177]İbrahim Halil GELOĞLU[/MENTION]

Anne daha çok vakit geçirir yuvalıkta yumurta var diye.

Birdahakine Artık Sağolun.Aslında Birazda Dediğiniz Gibi Evet Yuvayı Sık Terkediyor Sanki.Öbür Türlüde Hem Yumurta Hemde Yavru İle Uğraşmasın Diye Öyle Yaptım :)

Geri