Karadeniz Pet

yumurta gecikdi

umut aktaş

Paylaşımcı Üye
arkadaşlar kusumun dun yapması gereken yumurta gelmedi saat 16.46 bugun 3 gun 3yumurta gelmedi normalde 2 2 2 yapmısdı hep ilk kuluckada 7 yumurta yapdı 7 sıde 2 gun arayla geldi neden 3 yumurta gecikdi yumurta ıcınde sıs sıkısdıgını sanmıyorum hıc daha once sıkısmadı acaba bu normal bir durummu arkadaşlar

poposunun o taraflar şişmediyse sıkışma yoksa kendi çıkarır diye düşünüuorum

sıkışmış gibi degil herzamanki gibi sadece gecikdi bilen arkadaşlar varsa abi yorum yaparsan sevinirim [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION]

evet [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] haklı

2 gün bazen 3 gün olabiliyor.
Sıkışma yoksa yumurta bu kadar olabilir.

abi ilk kulucka 7 yumurta bugun 3 gun suan bakmadım yapmısmıdırdie bakıcam fakat 2 yumurta olabilirmi bi kuluckada ilkde mama kullanmamısdım suan sitemamasıda kullanıyorum daha fazlası olması gerek degilmi

Sen görmeden yumurtlayıp kırıp atmış olabilirler mi?
Bazen yiyip bitiriyorlar komple..

yok abi günü gecmeden kırıp atma huyu yokdişinin herşey var taşlarını yiyor yemiş olamaz olsa üstüne yumurtanın sarısı yapısırdı günü gecince kırıp atıo dısarı yemiodu bile bakıyım sımdı gelmişmi gelmişse yazarım yok abi gelmemiş hala 2 ve karnıda cok şiş yumurta var bakalım yarın gelcekmi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:32 -->-> Daha önceki mesaj 00:47 --

Sen görmeden yumurtlayıp kırıp atmış olabilirler mi?
Bazen yiyip bitiriyorlar komple..

abi 4 gün bugun 3 yumurta geldi 4 gün ara cok gibi degilmi

yok abi günü gecmeden kırıp atma huyu yokdişinin herşey var taşlarını yiyor yemiş olamaz olsa üstüne yumurtanın sarısı yapısırdı günü gecince kırıp atıo dısarı yemiodu bile bakıyım sımdı gelmişmi gelmişse yazarım yok abi gelmemiş hala 2 ve karnıda cok şiş yumurta var bakalım yarın gelcekmi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:32 -->-> Daha önceki mesaj 00:47 --

abi 4 gün bugun 3 yumurta geldi 4 gün ara cok gibi degilmi

yumurtanın geç gelmesinin nedeni dişi yumurtayı oluşturamamıştır. ondan demekki 4 günde oluştu karnında BUnlar normal

Geri