petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yumurta hakkında...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mehmet eren tarafından 23 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. mehmet eren

mehmet eren Guest

tecrübeli abilerim kuşum perşembe günü ilk yumurtasını çıkarttı ama şu ana kadar hala 2.yumurta gelmedi..kuş her zaman ki gibi yatuyor ama 2.yumurta gelmedi..bu olağan bir şey mi?ilk defa başıma geliyor..teşekkurler...

2. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    Kızgınlık yumurtası büyük ıhtımal cıftlestıklerını gordunmu

3. mehmet eren

mehmet eren Guest

yok görmedimm ama yumurtanın ustunde yatıyor..

4. Emre TAVLAN

Beğenileri:
    9
    Aradan zaman gecmis 2 günde bır yumurtlaması lazım kusu kontrol et yumurta tıkanmasında olabılır sıskınlık varmı poposunda bakıp yazarmısın

5. mehmet eren

mehmet eren Guest

rahatsız olmasın dıye hiç bakmadım poposuna..bakıp yazacagım..ama ne zaman baksam kafeste ve yumurtanın ustune yatıyor..anlamadım..?

6. Emre TAVLAN

Beğenileri:
    9
    Kardesım zaten suan normal bır durum değil poposunda tıkandıysa kusu kaybedersın

7. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    2 günde 1 yumurta atmadıysa büyük ihtimal yumurta sıkışmıştır kontrol edin hayvan felç geçirebilir basıma geldi zamanında müdahale ile zor kurtardım kuşu bir kuşcuya gösterin derim sakıncalı bir durum

Sayfayı Paylaş