Karadeniz Pet

Yumurta Kontrolu Hakkında Bilgi ?

Doğru bildin Emrehan sende nasıl durumlar?

Valla iyi şimdilik Allah'a şükür abi inşaallah bu gece dördüncüyü bekliyoruz... :) Abi şeyi soracağım sana yemliklerine üflemek için elimi kafese soktum yuvalıkta yatıyorlardı elimi görünce bir anda çıktılar yuvalıktan bir anda korkup, sorun olur mu ki? Aklım orada kaldı ya...

Son düzenleme:
3 var abi benimde ama yumurtasi yakin insallah

Hadi inş inş hepimiz sağlıklı yavrulara kavuşuruz,bakalım sonrasında yavru besleme Süreci nasıl olacak?inş anneleri bize gerek kalmadan halleder:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:11 -->-> Daha önceki mesaj 23:10 --

Valla iyi şimdilik Allah'a şükür abi inşaallah bu gece dördüncüyü bekliyoruz... :) Abi şeyi soracağım sana yemliklerine üflemek için elimi kafese soktum yuvalıkta yatıyorlardı elimi görünce bir anda çıktılar kafesten korkup, sorun olur mu ki? Aklım orada kaldı ya...

Yaw Emrehan sonuçta korkutmak için yapmıyorsun,niyet ortada:) bir şey olmaz gün içinde sürekli yatıyorsa bir sorun çıkmaz inş

Yaw Emrehan sonuçta korkutmak için yapmıyorsun,niyet ortada:) bir şey olmaz gün içinde sürekli yatıyorsa bir sorun çıkmaz inş

İnşaallah abi, doğru söylüyorsun... :) Annelerde işini güzelce yapar inşaallah... :)

Abi sen bizden önce gidiyosun nerdeyse hepimizin durumu aynı ama hayırlısıyla yavrulara kavusuruz insallah bakalim durumlarımız ne olucak bol bol tartisiriz :)

Abi sen bizden önce gidiyosun nerdeyse hepimizin durumu aynı ama hayırlısıyla yavrulara kavusuruz insallah bakalim durumlarımız ne olucak bol bol tartisiriz :)

Yaw Murat maşallah de elim yüreğimde :) inş hepimiz de mutlu sonu hep beraber görürüz,paylaşırız destek full

Maşallah abi de sen kontrol yapmamakta kararlimisin ben nerdeyse simdi bakicam ama zar zor sabrediyorum :)

Hepinizin kuşlarına maşaallah. Bereketli üretimler olsun

Hahahah doğru doğru, büyümelerini gün gün izlemek vs vs :) :)

Hepinizin kuşlarına maşaallah. Bereketli üretimler olsun

Yusuf abi Allah razı olsun teşekkürler... :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:24 -->-> Daha önceki mesaj 21:23 --

Yaw Murat maşallah de elim yüreğimde :) inş hepimiz de mutlu sonu hep beraber görürüz,paylaşırız destek full

Abi al bendende o kadar ödüm patlıyor benden başka kimseyi yaklaştırmıyorum yani o derece :)

Yusuf abi Allah razı olsun teşekkürler... :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:24 -->-> Daha önceki mesaj 21:23 --

Abi al bendende o kadar ödüm patlıyor benden başka kimseyi yaklaştırmıyorum yani o derece :)

Yaw Emrehan çok yaşa gece gece güldürdün beni:)

Yusuf ustam ağzına sağlık güzel dileklerin için saol :)
Kardeşlerim çok fazla özenmeyin benden size kardeş tavsiyesi ne kadar çok özen gösterirsen o kadar olmuyo :)