petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yumurta Kontrolüm Doğrumu ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve muhabbetciyiz tarafından 17 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. muhabbetciyiz

Arkadaşlar Dişi Yuvalıktayken Nazikçe Onu Elime Alıp Bir Kutuya Koyup Kapatıyorum.

Daha Sonra yumurtları ışığa tutup 10 sn kadar bakıp hemen geri koyuyorum daha sonra kutudan dişiyi elime almadan direk yuvalığını gösteriyorum kendisi arka kapağından giriyor.

2 Defa bu şekilde kontrol ettim yumurta kırma veya kuluckaya yatmama gibi durumları söz konusu olmadı bu şekilde devam edeyimmi ? yoksa farklı bir yöntemmi ?

2.Kuluckam İlk yumurtanın 8.Günü Kontrol Etmeyi Düşünüyorum Bugün.

2. Bilal KURDDAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    dişiyi başka kutuya falan koyma yuva kapağını açınca dişi kafese çıkacaktır dişi kafesteyken yumurta kontrolü yapabilirsiniz

3. muhabbetciyiz

Benim kuşlarımın 2 side İnsanlara çok alışkın bu yüzden yuvalıktan kalkmıyor,
    mecbur elle çıkartıyorum..

Sayfayı Paylaş