petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yumurta maması

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve pasam tarafından 27 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. pasam

pasam Guest

merhabalar tahmını 5 aylık kusum var bugun ılk defa yumurta maması verdım delı gıbı yedı cok sevdı asırı yemesınde bı zarar varmı yanı en azından doydugu zaman bırakırmı yoksa ne kadar versen yermı endıse ettım bıde bu mamayı ne kadarda bır vermelıyım sımdıden tesekkurler

2. ismail kaan

bi sorun olmaz odurur ama kursagına bak sişikse alırsin mamanın tarifini verirmisin?

3. Vedat ASLAN

Vedat ASLAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kuşunuza verdiğiniz mamanın tarifini yazarsanız sevinirim.Kuşuma daha hiç mama vermedim deneyeceğim :)

4. Adanali

Adanali New Member

Beğenileri:
    0
    mama tarfini bekliyoruz :)

5. Doğuş ŞEKER

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    haftada en fazla 4kere tercih edilior

6. pasam

pasam Guest

cevaplar ıcın tesekkurler su sekılde hazırladım 1 kus ıcın oldugundan az yaptım
    cok az havuc rendeledım bırazda haslanmıs yumurta beyazı ve sarısıyla
    rendeledım bı tane bebe bıskuvısı ufaladım elımle karıstırdım verdım cok sevdı valla ins sızın kuslarınızda sever

7. Mehmet ŞEKER

arkadaşlar tarif ezel abinin alıntısıyla aynı. yani öyle farklı birşey aramanıza gerek yok .standart.

8. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    ben haftada 2 kez mama veriyorum haftada 2 kez de vitamin.

Sayfayı Paylaş