Karadeniz Pet

(YUMURTA)Show'a Başlama Vaktim Geldi !!!(SERKAN ERKAN )

Töbe de çabuk töbe de :) Watsapı hatırla töbe de ;)

Abooo valla unuttum gittim ben o konuşmayı , saat 12 yi geçti benim kafa durdu :)

Kusuruma bakma ustam.

Maşallah tüyleri kadar yavrular olsun.

Saolasın Cihan usta.

Yok be Ustam takılıyorum. Seviliyorsun. Maşaallah tekrardan paşacıklara inşaallah sağlıklı yavrularını da seversin

Saol ustam bilmukabele..

Masallah hayırlı bol üretimler . Benım jumbolar sürekli ilişki yasıyor ama yumurta yok daha bakalım :D

bunu da layıkıyla yaparsınız,
tekrardan meğinize sağlık...
maşallahlar...

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] a hak vermemek elde değil bu kadar tesadüf olmaz herhalde hem 7. ayları hemde 10 gündür eşler.bu olsa olsa mama faktörü olabilir :)

:) Hepinize teşekkür ederim beğenilerinizden dolayı.

Gerçekten herkezin bu güzel kuşlara sahip olması ve yavru almasını isterim. Umarım isteyen herkes yavrularına kavuşur en kısa sürede..

Gerçekten herkezin bu güzel kuşlara sahip olması ve yavru almasını isterim. Umarım isteyen herkes yavrularına kavuşur en kısa sürede..

ben bunla sınırlı olmadığını hala düşünüyorum. yeni showları da bekliyorum ;)

ben bunla sınırlı olmadığını hala düşünüyorum. yeni showları da bekliyorum ;)

Ercan ustam benim hobi odamdan gizli kamera uygulaması falan mı var :) nerden bildin :)

Diğerleri şuan ayrı kafeste eşleşme durumuna henüz gelmediler. Zamanı gelince paylayacağım usta :)

Saygılar..

Ercan ustam benim hobi odamdan gizli kamera uygulaması falan mı var :) nerden bildin :)

Diğerleri şuan ayrı kafeste eşleşme durumuna henüz gelmediler. Zamanı gelince paylayacağım usta :)

Saygılar..

bekliyorum :) olmadı özelden at usta kimse görmesin. :) şaka bir yana alıştık Serkan ERKAN ın hep bir gizli çıkısı olduğuna :) o yüzden bu kadar eminim sana yetmez bu showlar.

Hayırlı üretimler serkan usta

Teklifim
Geçerli
siz tarifi
verin
bütün
imalatı
sevkiyatı
bana ait
Bütün üyeler
hatta bütün
insanlık
faydalansın

hem denemiş oluruz
mamadanmı ustadan mı

Arkadaslar şaka bir yana tarifini verdigim mama ve vitamin takviyesi haricinde tohum cimlendiriyorum , saglik tohumlarini mamalarindan eksik etmiyorum..Kafes duzenim zaten sabit tek tunek..Inanin haricinde hicbirsey yapmiyorum.

Levent abi ve Ali abi ile espirisine takiliyoruz..Baska bir etken olsa tabikii de sizlerle paylasirim..Sonucta saklasam bana ne faydasi var.Bizler hobiciyiz ve bilgilerimizi paylastikca karsi taraf faydalanabilir ise asıl o zaman mutlu oluruz.

Saygilarimla.

Arkadaslar şaka bir yana tarifini verdigim mama ve vitamin takviyesi haricinde tohum cimlendiriyorum , saglik tohumlarini mamalarindan eksik etmiyorum..Kafes duzenim zaten sabit tek tunek..Inanin haricinde hicbirsey yapmiyorum.

Levent abi ve Ali abi ile espirisine takiliyoruz..Baska bir etken olsa tabikii de sizlerle paylasirim..Sonucta saklasam bana ne faydasi var.Bizler hobiciyiz ve bilgilerimizi paylastikca karsi taraf faydalanabilir ise asıl o zaman mutlu oluruz.

Saygilarimla.
Maşallah hayırlı üretimler:) benim merak ettigim konu kafeste tek tunek olmasının avantajı nedir?

Mobilden gönderildi.

kuslar farkli yerlerde durmaz.hep yan yana olduklari icin daha cabuk kizisirlar ve yuvaliga paralel tunek oldugu icin ilgileri hep yuvaliga odaklidir..

Uretim dusunen herkez direk yuvaliga paralel tek tunek yapmalidir.

Maşallah, bence showlar muhabbetin piri hastayım bu kuşlara. Hayırlı üretimler olsun...

Geri