petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yumurta Tıkanmasıı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Tsumiki tarafından 17 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Tsumiki

Tsumiki Guest

Herkese iyi geceler, Dişi kuşumuzda halsizlik var gözleri kapalı şu an 2 tanee yumurtası var Ama suan sanırım yumurta tıkanması oldu popo kısmı şişik elime aldım baktım ama daha fazla bakamadım canı acır diye napacağım saat geç veterinerede danışamıyorum ne yapmam gerekiyor ?

2. Tsumiki

Tsumiki Guest

Dişi kuşumda yumurta tıkanıklığı vardı onu video izleyerek çıkarttık fakat popo kısmı hala şiş kabız mı acaba siyahlık var çünkü dışkı olabilirde.. Yada bir tane daha yumurta mı vardır sizce ? Daha kuş tam kendine gelemedi :(

3. Doğanay YILDIZ

Doğanay YILDIZ New Member

Beğenileri:
    0
    rahatsız eetmeden bi foto yükleseniz iyi olur aslında. Daha öncesinden yumurta yapmışsa pek tıkanma görünmez ama yinede dikkatli olmak lazım.

4. Tsumiki

Tsumiki Guest

Çok fazla yumurtladı geçen sene yazın bir yavru verdi sadece.. Atmaya calısıcagım bir ftograf

Sayfayı Paylaş