petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yumurta var mı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Akın Yılmaz tarafından 20 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Kanatlarının da düşük olması gerek, kuyruk sürekli böyle mi?
    Yuvalığa girip çıkıyorsa, orada vakit geçiriyorsa, yumurtayı bekle.

2. Akın Yılmaz

Kuyruk birkaç gündür böyle. Yuvalığa hergün ilgisi artıyor. Bugün sürekli girip çıkıyordu. Bazen 5-10 dk yuvalıkta kalıyor. Haftada 2 kez mama veriyorum ayrıca iki kezde havuc. Sizce çok mu?

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Ayrıca havuca gerek yok. Yavrular çıkana kadar haftada 1-2 mama yetrli yavru olunca haftada 3 iyidir.

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Söyledikleriniz iyiye işaret inşaallah en kısa zamanda yumurtlar.

5. Akın Yılmaz

İnşallah. Teşekkür ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:00 -->-> Daha önceki mesaj 02:02 --

Merhaba
    Sabırlı bekleyişin sonunda çarşamba günü ilk yumurta geldi. Bugün ben işteyken de ikinciyi yumurtlamış. İlk yumurtadan itibaren yatmaya başladı. Sadece yem ve su için çıkıyor. Ara sıra erkek kuşta besliyor. Ama erkekte durum fena sabahtan aksama tüneğe şarkılar söylüyor :)

Dişiyi rahat bırakmıyor ama dişi çiftleşmeye izin vermiyor.

İnşallah yumurtalar doludur.

Yumurta - Hızlı Resim Yükle Resim Upload İnternette Paylaş foto image yükle

#6 Akın Yılmaz, 9 Ocak 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 9 Ocak 2015
  6. mehmet fidann

inş. doludur kardeş bende bekliyorum bakalım benim dişinin kanatlarda düştü 10 gündür çiftleşiyorlar ama benim dişinin yuvalıkla alakası yok :D

7. Muhammed Necib Karabulut

Beğenileri:
    4
    Ben de hem çiftleşme var hem yuvadan çıkmıyo kakası büyüdü, kanadı düştü , arkası şişti ama yumurta yok artık son demler kuşlara bile atara geldim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:16 -->-> Daha önceki mesaj 22:16 --

Bekle , bekle ...

Sayfayı Paylaş