Karadeniz Pet

Yumurta yokk

KuşumYasuo

Paylaşımcı Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Merhaba bunlar benim kuşlarim mavili ingiliz karma dişi sari hollanda cinsi karma benek türü erkek kur yapip birvirlerine yem kusuyollar dişi benle 3 yildir var erkek ise 7 ay oldu ama bir türlu ciftlesmoyorlar disi yuvaliga giriyor icinden basini cikariyor erkek basini cikarinda kur vs yapiyor dişi yuvaliga girdiginda erkek aziyor ötüyor tellere vuruyor oraya buraya kur yapiyor bu nedir yumurtlarlarmi nezaman

Ekli dosyalar

• 20180313_101454.jpg
    20180313_101454.jpg
    4 MB · Görüntüleme: 46
daha net bi resim atın bence erkek net belli değil ikiside dişi olabilir

KUSU eminonunden kuscular carsisindan aldim adam pembe burunlu erkekler olanilir desi bu erkek dedi verdi

Ekli dosyalar

• 15209319486581298988297.jpg
    15209319486581298988297.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 41
KUSU eminonunden kuscular carsisindan aldim adam pembe burunlu erkekler olanilir desi bu erkek dedi verdi

resim yanıltabilir ceresi pembe veya mavi ise erker tir ama burun deliklerinin etrafında beyazlık varsa ,beyaz yada kahve rengi ise dişidir resim den anlayamadım cok parlak cıkmış

Mavili kesin dişi zaten kızışmış bir dişi ama sarıyı daha net, önden, ceresinin rengini yaklaştırarak çekebilir misiniz?

Kardeşim kuşların ikisi de dişi eminönü petshopcuları tam bir yalancı satmak için herşeyi yaparlar sarı dişiyi değiştirin kızgın bir erkek alın hemen eş tutarlar dişi de kızışmışken çiftleşme bile gerçekleşebilir

Kardeşim kuşların ikisi de dişi eminönü petshopcuları tam bir yalancı satmak için herşeyi yaparlar sarı dişiyi değiştirin kızgın bir erkek alın hemen eş tutarlar dişi de kızışmışken çiftleşme bile gerçekleşebilir
cinsiyet konusunda +1

Kardeş 7 aydır boşa beklemişsin yem kusma aynı cinsiyetteki kuşlarda yapar erkekler birbirini bile çifleşir.Tellerde vurmasıda aslında tellerde geziyodur sen yanlış anlamışsındır.