petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yumurta

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve İbrahim ÇİÇEK tarafından 3 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. İbrahim ÇİÇEK

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar kuşlarımın yumurtalarından biri sarı renge dönmüş ucu beyaz yumurta kontrolüde ypamıyorum bizim kız çok kıskançdır :D o yumrtanın içi dolumududr acaba ??, cevap verirseniz sşimdiden teşekkürler

2. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    ilk defa duyuyorum ucu delinmiş sarısı akmış olmasın eiyisi alıp kontrol etceksin

3. İbrahim ÇİÇEK

Beğenileri:
    0
    delik flan değil hocam dişi üstünden kalktığı yokkki bide alsam kıskanır hepsini kırar bizimki kızgınlık yumurtasında da aynısı olmuştu

4. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    Yumurtayla fazla mesgul olmayin kusu tedirgin edebilirsiniz ben derim ki zamanini bekleyin yavru cikmazsa cikmaz zaten ama illa kontrol edecekseniz dikkatli olun..

Sayfayı Paylaş