Karadeniz Pet

Yumurtadan hala yavru cıkmadı.

CNK TC

Emektar Üye
Arkadaşlar 19 gün oldu kuşların yumurtlayalı ve yumurtlar dolu içerisinde damarlar ve hareket eden cisim var kulagıma dayadıgımda kalp atışı gibi ses geliyor. Yumurtalar dolu ve bugün 19. gün hala bekliyorum biraz önce baktım kalp atıyor daha hala gelmedi yavru ne zaman cıkacak gecikti . 02 Temmuzda yumurtladı bugün 21 temmuz ilk yumurtayı işaretlemiştim içeride yavru var fakat hala cıkmadı ya kalp atışı sesini duyuyorum :D

Bu yavru cıkma süresi kaç gün ???

Son düzenleme:
[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] a katılıyorum, birkaç gün daha bekle

3-5 gün daha vakti var [MENTION=8132]Cenk TORCU[/MENTION]
Genelde 3. yumurtadan itibaren yatıyorlar. İlk 2-3 yavru 24 saat içinde beraber çıkabilir.

Evet haklısın galiba abi bunlar 2. yumurta ile beraber cıkacaklar.

Yuvalıgın içinden mi geliyor yumurtadan mı geliyor bilmiyorum ama cik cik diye ötüyor bişi kısık sesle

Son düzenleme:
yumurtadan ses geliyorsa çıkması yakındır. 24 saat bekle, olmadı müdahele etmen gerekebilir.

evet levent abi şimdi aldım elime ilk yumurtayı cikkkk cikk diye içinde YAVRU ötüyorr dediğin gibi çıkması yakın gibi

Son düzenleme:
Hadi hayırlı ugurlu olsun, inşallah saglıklı bir sekilde cıkar yumurtadan

Ve sonunda geldiii [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] Ustam.. :)) Daha ilk kuluckada 6 yumurtada dolu ilk yumurtadan yavru çıktı sonunda :)))) Simdi sıra diğerlerinde Maşallah ı eksik etmeyin , video cektim buyrun bakın yeni yavrumuz.

[YOUTUBE]GKpGxFlG-X0[/YOUTUBE]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:12 -->-> Daha önceki mesaj 23:09 --

Hadi hayırlı ugurlu olsun, inşallah saglıklı bir sekilde cıkar yumurtadan

Sağol :) İnşallah sağlıklı olur yeni yavru videoda

Son düzenleme:
Haydi gözün aydın.
Maşallah..

teşekkürler abi elimi ıslayıp yumurtayı tuttum nemlendirmiş oldum yuvaya koydum ardından 1 saat sonra çıkmış yavru :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:33 -->-> Daha önceki mesaj 23:13 --

2. Yavruda geldi sonunda 3 gün sonra 2 . yumurtadan.

Geri