petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yumurtalar döllenmemiş :-(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Funda BAL tarafından 21 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Funda BAL

Funda BAL Member

Beğenileri:
    6
    kuşlarımdan bir çifti ilk yumurtasını 13. diğerlerini iki gün arayla devam etti bugün de 5. yumurtasını yaptı. bu arada diğer bir çiftim de yumurtalarını kırdığı için 16sinda yumurtladiğini alıp bunun altına koymuştum. bugün yumurtaları kontrol ettim ve 13 tarihli ve 15 tarihli yumurtlar sarı. döllenmemiş. ama altına attığım o yumurta döllenmiş. diğer yumurtaları inşallah tutmuştur. tutmadiysa ne yapmam gerek. o yumurtayı onun altından Kalmayacağım ve umarım diğer peri oluşur.
    fkirlerinize ihtiyacım var

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:58 -->-> Daha önceki mesaj 20:40 --

keçboynuzu tozu var. acaba bu çifte mama yaptığımda manasına ilave etsem bi dahaki kuluçka için yararlı olur mu ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:25 -->-> Daha önceki mesaj 20:58 --

anladım...

2. Emre BİLEN

Beğenileri:
    0
    İlk kuluckasiysa olabilir boş yumurta

3. Funda BAL

Funda BAL Member

Beğenileri:
    6
    teşekkür ederim cevap verdiğin için

4. Emre BİLEN

Beğenileri: